امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

قائدی: مجتمع آموزشی، فرهنگی، ورزشی ویژه فرزندان پرسنل شهرداری شیراز احداث می‌شود

قائدی: مجتمع آموزشی، فرهنگی، ورزشی ویژه فرزندان پرسنل شهرداری شیراز احداث می‌شود

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز از احداث مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی ویژه فرزندان پرسنل شهرداری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «نواب قائدی» در این باره گفت: این مجتمع با هدف ایجاد محیطی آموزشی، فرهنگی و ورزشی و توسعه مراکز آموزشی، درخیابان فرهنگ شهر احداث می‌شود.

 

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز، ساخت مجتمع‌های آموزشی، فرهنگی را به عنوان زیر بنای توسعه و توجه هر چه بیشتر به نیروی انسانی قلمداد کرد و گفت: سرمایه‌گذاری برای نیروی انسانی بویژه در مباحث آموزشی و فرهنگی، باعث توسعه کشور می‌شود.

 

عضو شورای شهر شیراز با اشاره به مشخصات فنی این پروژه، گفت: پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی فرزندان پرسنل شهرداری در 3 فاز متفاوت اجرا می‌شود که فاز اول آن شامل پیش دبستانی و دبستان، فاز دوم آن مربوط به دوره متوسطه و فاز سوم این پروژه نیز به‌صورت مکان‌های ورزشی، فرهنگی و اداری اجرا می‌شود.

 

 وی با بیان اینکه این مجتمع در زمینی به مساحت 17 هزار متر مربع احداث می‌شود، عنوان کرد: مدت ساخت و احداث فاز اول این مجتمع 15 ماه پیش بینی شده است.

 

نواب قائدی ادامه داد: باتلاش شهرداری شیراز، عملیات اجرایی فاز اول این پروژه به‌صورت یک مجتمع آموزشی 18 کلاسه به مساحت حدود 4200 متر مربع، در حال انجام است و سعی داریم تا مهرماه سال آینده به بهره برداری برسد.

 

وی افزود: همچنین در تلاش هستیم عملیات اجرایی فاز دوم پروژه که مختص دوران متوسطه است و 4000 متر مربع مساحت دارد نیز، پس از اتمام فازاول آغاز شود.

 

وی یاد آور شد: ساخت مجموعه اداری، سالنهای ورزشی و استخر نیز از دیگر امکاناتی است که برای فاز سوم این پروژه در نظر گرفته شده است.

 

این عضو شورای شهر در بخش پایانی سخنان خود با بیان این مطلب که تلاش در جهت ایجاد آسایش کارکنان شهرداری در تمامی زمینه هایی که نیاز به آرامش خاطر داشته باشند باید همواره مد نظر قرار گیرد، خاطر نشان کرد: نیروی انسانی در هر ارگان و یا سازمانی یکی از عوامل مهم در پیشبرد اهداف آن سازمان تلقی می‌شوند که باید در جهت افزایش کارایی و بهره وری هرچه بیشتر آنها، دغدغه‌های آنان را شناسایی و به مساله انگیزش کارکنان توجه ویژه داشت، تا با آرامش خاطر هرچه تمام، در خدمت‌گذاری به مردم، تلاشی مضاعف داشته باشند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۳:۰۳

دیدگاه های شما