امروز: شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس شورای شهر شیراز: فاصله جنوب و شمال شهر را با پروژه‌های مردم محور کاهش می‌دهیم

رییس شورای شهر شیراز: فاصله جنوب و شمال شهر را با پروژه‌های مردم محور کاهش می‌دهیم

رئیس شورای شهر شیراز معتقد است شهر باید برای ضعیف‌ترین اقشار همچون کودکان و سالمندان ساخته شود تا در نتیجه آن همه اقشار بتوانند به سهولت از آن استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سیداحمدرضا دستغیب» در آیین کلنگ زنی مجموعه تفریحی _ ورزشی بوستان کسری گفت: وقتی شهر را برای کودکان بسازیم، همه افراد ناتوان و کم‌توان می‌توانند از ان استفاده کنند.

 

وی ادامه داد: شورای پنجم وقتی سیاست مردم محوری را در دستور کار قرار داده، باید بر اساس همین هدف باید شهر را بر اساس نیازمندهای افراد ناتوان بسازیم.

 

وی از سیاست‌های کاهش فاصله بین شمال و جنوب شهر خبر داد و گفت: سال نخست فعالیت شهرداری و شورای پنجم به علت لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از یک سو و مشکلات اقتصادی از سوی دیگر سال دشواری بود اما سال‌های آتی را سال شکوفایی شورا و شهرداری می‌دانیم و پروژه‌های فرهنگی، اجتماعی و فضای سبز را با هدف کاهش فاصله شمال و جنوب شهر اجرا خواهیم کرد.

 

دستغیب ابراز کرد: مردم نقاط مختلف شهر نباید فاصله‌ای را به لحظا توزیع منابع و امکانات احساس کنند و نباید شهر به دو منطقه شمال و جنوب تقسیم شود.

 

وی اضافه کرد: با سیاست‌های مردم محور شورای پنجم تلاش خواهیم کرد با اجرای پروژه‌های سبز، دوستدار کودک، بوستانها و مراکز فرهنگی این فاصله را کاهش دهیم.

 

دستغیب افزود: برای کاستن فاصله‌ها بین جنوب و شمال شهر راه زیادی داریم اما همه تلاش خود را خواهیم کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۱:۴۹

دیدگاه های شما