امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عضو شورای اسلامی شهر: شیراز آماده پیوستن به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر: شیراز آماده پیوستن به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک می‌شود

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تلاش‌ می‌کنیم با همکاری شهرداران مناطق، شهر شیراز را برای پیوستن به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک آماده کنیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز ، دکتر «لیلا دودمان» در مراسم کلنگ زنی بوستان کسری در بلوار نصر گفت: احداث این بوستان آغاز فعالیت‌های اجتماع محور و انسان محور شورای پنجم و شهردار منتخب است.

 

وی ادامه داد: اوائل فعالیت شورای پنجم به دعوت اهالی محله جهانگردی و کانادا به این محله آمدم و گلایه داشتند که با ۱۲۰ هزار نفر جمعیت فقط یک پارک محله‌ای ۷۵ متری دارند.

 

دکتر دودمان افزود: جای تعجب داشت که چرا مردم خوب این محله در شمال شرق شیراز باید از داشتن یک فضای تعامل اجتماعی محروم باشند؟

 

به گفته عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز  موضوع احداث بوستان‌های کوچک مقیاس و محله‌ای با هدف توسعه فعالیت‌های اجتماعی محله در دستور کار شورای پنجم و شهرداری شیراز قرار گرفته است.

 

وی افزود: توسعه فضاهای عمومی و خدمات شهری، بستر را برای تعاملات اجتماعی فراهم می‌کند.

 

دکتر دودمان با قدردانی از همراهی شهردار منطقه ۳ اظهار کرد: برای احداث بوستان کسری به مسائل و اصول شهر دوستدار کودک نیز توجه شده و همزمان تلاش می‌کنیم با همکاری شهرداران مناطق ، شهر شیراز را برای پیوستن به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک آماده کنیم.

 

وی افزود: بزودی ارزیابی شهر شیراز به عنوان الگوی شهر دوستدار کودک توسط وزارت کشور آغاز خواهد شد و امیدواریم در آینده نزدیک به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک بپیوندیم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۹:۰۶

دیدگاه های شما