امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

امامی: پروژه‌های عمرانی و فرهنگی شهر به رغم وجود مشکلات اقتصادی به خوبی در حال انجام است

امامی: پروژه‌های عمرانی و فرهنگی شهر به رغم وجود مشکلات اقتصادی به خوبی در حال انجام است

رییس کمیسون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شهرداری شیراز با وجود مشکلات اقتصادی کنونی، با تخصیص بودجه مناسب و قدرت و توان کافی پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی خود را به خوبی انجام می‌دهد و آنها را تکمیل می‌کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «نوذر امامی»  در آیین افتتاح سرای محله کوشک میدان، بالابردن کیفیت زندگی شهروندان و افزایش رضایت آنها را از جمله اولویت‌های شورای پنجم اعلام کرد و گفت: سرمایه اصلی کشور، مردم هستند و باید برای افزایش اعتماد و رضایت مردم سرمایه‌گذاری کرد.

امامی با بیان اینکه اقدامات شهرداری در راستای افزایش رفاه و رضایت مندی شهروندان است، افزود: با وجود مشکلات اقتصادی کنونی اما شهرداری شیراز با تخصیص بودجه مناسب و قدرت و توان کافی پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی خود را به خوبی انجام می‌دهد و آنها را تکمیل می‌کند.

 

وی افتتاح سرای محله کوشک میدان و بوستان معراج را به شهروندان ساکن در منطقه ۵ تبریک گفت و اضافه کرد: امیدوارم با انجام پروژه‌های مختلف در این منطقه شاهد رونق فضای کسب کار و توسعه مراکز فرهنگی، اجتماعی و تفریحی باشیم تا شهروندان برای گذراندن اوقات فراغت خود نیازی به خارج شدن از شهر نداشته باشند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۲:۳۸

دیدگاه های شما