امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس کمیسیون گردشگری: تسهیل در امر سرمایه‌گذاری سیاست کلان برنامه سوم توسعه شیراز است

رییس کمیسیون گردشگری: تسهیل در امر سرمایه‌گذاری سیاست کلان برنامه سوم توسعه شیراز است

رییس کمیسیون گردشگری و زیارتی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: افزایش تحقق پذیری بسته‌های سرمایه گذاری در حوزه خدمات گردشگری از اهداف عملیاتی برنامه پنج ساله حوزه کمیسیون گردشگری و زیارت است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سولماز دهقانی» با بیان این مطلب، از کاهش زمان صدور مجوز با تسهیل و اصلاح فرایند سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری به عنوان دیگر هدف عملیاتی این برنامه یاد کرد و افزود: درصد کاهش زمان صدور مجوز طرح‌های گردشگری به عنوان شاخص این هدف عملیاتی در نظر گرفته شده است.

 وی ادامه داد:  در راستای تقویت گردشگری در بافت تاریخی و فرهنگی شهر شیراز، هدف عملیاتی میزان سهم بودجه در اماکن تاریخی_فرهنگی تعیین شده است.

رییس کمیسیون گردشگری و زیارت شورا، ارتقای همکاری و مشارکت ذینفعان در حوزه‌های خدماتی و رویدادهای گردشگری را یکی دیگر از اهداف عملیاتی برشمرد و افزود:  میزان مشارکت ذینفعان در حوزه های خدماتی و رویداد های گردشگری شاخص این هدف است.

دهقانی افزود: افزایش برگزاری رویداد های ملی و بین المللی در شهر شیراز، افزایش تبلیغات بازاریابی و معرفی شیراز در سطح ملی و بین المللی از طریق فضاهای تبلیغاتی(حقیقی و مجازی)، مطالعه و پژوهش طرح های گردشگری و آموزش های عمومی و تخصصی گردشگری در  جامعه هدف از دیگر اهداف عملیاتی این برنامه پنج ساله است.

 

۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۰:۳۶

دیدگاه های شما