امروز: پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بنی‌زمانی:سهم سرمایه‌گذاری در پروژه‌های نوآورانه ودانش‌بنیان دربرنامه سوم توسعه شیراز افزایش می‌یابد

بنی‌زمانی:سهم سرمایه‌گذاری در پروژه‌های نوآورانه ودانش‌بنیان دربرنامه سوم توسعه شیراز افزایش می‌یابد

رییس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری و اقتصاد شورای اسلامی شهر شیراز گفت: افزایش سرمایه‌گذاری در پروژه‌های نوآورانه و دانش بنیان شهری و افزایش میزان جذب سرمایه خارج از شهرداری، اهداف عملیاتی مرتبط با کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری در برنامه پنج ساله سوم توسعه شهر شیراز است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سینا بنی زمانی» در حاشیه تصویب برنامه سوم توسعه ۵ ساله کلانشهر شیراز، با این مطلب گفت: کاهش هزینه‌های جاری شهرداری، کاهش هزینه‌های عمرانی شهرداری، افزایش درآمد پایدار شهرداری، افزایش درآمد غیر پایدار شهرداری و افزایش سرمایه جذب شده از شاخص‌های هدف‌های عملیاتی برنامه پنج ساله سوم کلانشهر شیراز است.

بنی زمانی افزود: در بحث منابع انسانی، نظام انتصاب و ارتقا دچار مشکل است و هیچ پروسه‌ای برای جانشین پروری وجود ندارد به همین منظور باید شاخص و معیار ارزیابی درباره انتصاب و ارتقا مشخص شود.

 

بنی زمانی همچنین بر تقویت و حمایت سازمان سرمایه گذاری تاکید کرد.

وی افزود: در راستای رفع مشکلات مردم در مراجعه به حوزه‌های مختلف شهرداری، بحث آسان سازی ارایه خدمات باید مورد توجه قرار گیرد.

بنی زمانی با اشاره به نبود ترازنامه در شهرداری گفت: در شهرداری اطلاعی دقیقی از میزان دارایی و بدهی‌ها وجود ندارد‌ اما در برنامه سوم به تنظیم ترازنامه هر ساله توجه ویژه خواهد شد.

 

۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۶:۰۱

دیدگاه های شما