امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رسیدگی به بودجه ۹۸ با افزایش اعتبارات سازمان آتش‌نشانی در شورای شهر شیراز آغاز شد

رسیدگی به بودجه ۹۸ با افزایش اعتبارات سازمان آتش‌نشانی در شورای شهر شیراز آغاز شد

روند رسیدگی به لایحه بودجه سال 98 شهرداری شیراز در جلسه‌های فوق‌العاده کمیسیون‌های تخصصی شورای اسلامی شهر شیراز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، روند رسیدگی به لایحه بودجه سال 98 شهرداری شیراز که به دلیل رسیدگی به لایحه برنامه 5 سال توسعه سوم به تعویق افتاده بود، از روز شنبه ۱۱ اسفندماه در جلسه‌های فوق‌العاده کمیسیون‌های تخصصی شورای اسلامی شهر شیراز آغاز شد.

کمیسیون عمران، حمل‌و‌نقل و ترافیک، کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری در جلسه‌های فوق‌العاده و فشرده ردیف‌های مختلف بودجه 98 را مورد بررسی قرار دادند.

دکتر «قاسم مقیمی» رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز در حاشیه جلسه بررسی به ردیف‌های بودجه در حوزه خدمات شهری گفت: این کمیسیون در جلسه‌های فوق‌العاده خود تاکنون ردیف‌های بودجه سازمان‌های آتش نشانی و خدمات ایمنی، آرامستان‌ها، ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی و مدیریت پسماند را مورد بررسی و تصویب قرار داد.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری بودجه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی را با ۹/۵ میلیارد تومان افزایش به ۳۶/۸ میلیارد تومان افزایش دادند.

دکتر مقیمی خاطرنشان کرد: افزایش بودجه سازمان آتش نشانی با هدف تقویت و ارتقاء تجهیزات آتش نشانی در ایستگاه‌ها اتفاق افتاده است.

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با توجه به افزایش ساختمان‌های مرتفع در شهر شیراز مردم باید اطمینان حاصل کنند که شهرداری امکان مقابله با حوادث در ساختمان‌های مرتفع را دارد.

وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر شیراز، شهرداری را مکلف کرده است که سطح تجهیزات آتش نشانی را ارتقاء دهد.

وی افزود: بودجه دیگر سازمان‌ها از جمله آرامستان‌ها، میادین میوه و تره بار و پسماند بدون تغییر به تصویب کمیسیون رسید و رسیدگی به بودجه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به جلسه فوق‌العاده بعدی کمیسیون منتقل شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۵:۱۷

دیدگاه های شما