امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عضو شورای شهر: حل مشکلات شهرک میانرود از اولویت های شهرداری منطقه است

عضو شورای شهر: حل مشکلات شهرک میانرود از اولویت های شهرداری منطقه است

عضو شورای اسلامی شهر شیراز با حضور در منطقه میانرود از نزدیک با اهالی این محل دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «علی ناصری» در جمع اهالی کوی استانداری واقع در شهرک میانرود گفت: امنیت حاکم بر کشور ناشی از رشادت‌ها و جان فشانی شهداست و اگر امروز کشور روند توسعه را به رغم همه تحریم‌ها پی می‌گیرد، مدیون همت شهدا هستیم.

 

وی با گرامیداشت یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس، در جمع خانواده شهید پاکاری گفت: شهدا نزد پروردگار خود روزی می‌ خورند و وجودشان برای سلامت و همبستگی اجتماعی یک نعمت است.

 

عضو شورای اسلامی شهر شیراز خاطر نشان کرد: حفظ آرمان‌های شهدا از اهم واجبات است و شورای شهر تلاش می‌کند اندیشه‌های شهدا را در طرح‌های فرهنگی خود لحاظ کند.

 

همچنین دکتر علی ناصری به همراه حجت‌الاسلام محرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس در جمع اهالی میانرود در مسجد امام علی حضور یافت و از نزدیک با مسائل، مشکلات و پیشنهادات شهروندان آشنا شد.

وی در جمع شهروندان میانرودی گفت: استان فارس با وجود قریب به 15 هزار شهید یکی از مناطق مهم و اثرگذار در پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی است.

 

وی با اشاره به شرایط ویژه گردش پذیری شیراز اظهار کرد: باید در کنار گردشگری فرهنگی و طبیعی، شرایطی برای آشنایی گردشگران با چهره‌های ایثار و شهادت در شیراز فراهم کنیم.

 

دکتر ناصری خاطرنشان کرد: طرح توریسم ایثار و شهادت به منظور آشنایی گردشگران داخلی و خارجی با ایثارگران فارس در حال پیگیری است که امیدواریم بزودی به نتیجه برسد.

 

دکتر ناصری در این مراسم که شهردار و معاونین منطقه 9 شیراز  ، یاوران شورای شهر نیز حضور داشتند ، بر ضرورت بررسی و حل مشکلات محله تاکید کرد و گفت: مباحثی همچون بهسازی پیاده روهای محله ، بهبود کیفیت خدمات و افزایش زمان تردد اتوبوس‌های شهری، تسریع در انجام پارک نور الشهدای کوی استانداری و شهرک رزمندگان ؛ بهبود وضعیت روشنایی و آسفالت معابر و پیگیری فضاهای آموزشی  و ورزشی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد شهرداری منطقه 9 در اسرع وقت نسبت به حل مطالبات مردمی محله اقدام نماید.

وی همچنین افزود: وضعیت و  کاربری زمین جنب مسجد امام علی(ع) نیز مورد بررسی قرار گیرد تا درصورت امکان به مجموعه ورزشی با رویکرد محله ای تبدیل شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۷:۴۶:۰۶

دیدگاه های شما