امروز: یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز بمناسبت روز پاسدار

پیام رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز بمناسبت روز پاسدار

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز با صدور بیانیه‌ای روز پاسدار را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، «احمد تنوری» در پیامی آورده است: سوم شعبان، زادروز سالار آزادگان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را تبریک عرض می نمایم.

 به یُمن این مناسبت و در نکوداشت  پاسداران، که در کنار سایر نیروهای مسلح، حافظ اقتدار و تمامیت ارضی ایران اسلامی می باشند، این روز را «روز پاسدار» نامگذاری کرده اند.

 

این روز خجسته فرصتی مغتنم برای پاسداشت عزیزان فداکاری است که تحقق ارزشمندترین مفاهیم الهی و میهنی را در باور و گفتار و کردار، سرلوحه ی خود قرار داده‌اند و با پیروی از  مکتب عاشورا، و با همراهی پیوسته و بی‌دریغ با ملت ایران ، در انجام مأموریت‏‌های خطیر خود، کارنامه‌ای پربار و افتخارآمیز آفریده‌اند

 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارای رسالتی ملی و جایگاهی فراتر از وابستگی‏‌ های حزبی و جناحی. و متعلق به همه ملت است. و هرگاه که حضور آحاد ملت در صحنه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی برای دفاع از موجودیت و تمامیت ارضی ایران اسلامی، ضرورت پیدا کند، از جمله عواملی که می تواند، ملت ایران را زیر،  پرچم ایران اسلامی،  به میدان بیاورد، سپاه است.

لذا در شرایط کنونی و با توجه به افزایش توطئه های قدرت های غربی و رژیم های وابسته به آنان در همسایگی ایران، و احتمال ناپایداری مواضع برخی از کشورهای دوست نما، همه ی جریان های سیاسی کشور، فارغ از گرایش های سیاسی و جناحی، باید بر حمایت خود از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بخصوص، پاسداران جان برکف، تاکید کنند.

 از خداوند توفیق روزافزون پاسداران این مرز و بوم ، در تأمین و مراقبت از منافع ملی و سربلندی ایران را مسألت می کنم.

 

احمد تنوری

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز

۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۸:۰۵:۱۱

دیدگاه های شما