امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عضو شورای شهر: منطقه ۵ در اولویت توسعه شهری شیراز است

عضو شورای شهر: منطقه ۵ در اولویت توسعه شهری شیراز است

هشتمین جلسه شورای اداری شهرداری منطقه پنج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز ، «احمد تنوری» عضو شورای اسلامی شهر شیراز در این مراسم از تحولات انجام شده در زمینه‌های عمرانی و زیباسازی و فضای سبز در سطح منطقه پنج تشکر کرد و افزود: ویژگی‌های منطقه پنج در زمینه‌های مختلف باعث شده که شورای شهر و شهرداری شیراز توجه خاصی به توسعه خدمات‌دهی در این منطقه داشته باشند.

 

وی افزود: تلاش‌های مهندس طهماسبی در مدت کمتر از یک سال که از حضور ایشان به عنوان مدیر منطقه پنج می‌گذرد جای تقدیر و تشکر دارد.

 

در ادامه جلسه از سوی احمد تنوری ناظر شورای شهر در شهرداری منطقه پنج  شیراز و تعدادی از پرسنل شهرداری که در بحث ستاد خدمات سفر و مهار سیلاب تلاش کرده بودند، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر کرد.

 

مهندس «مسعود طهماسبی» شهردار منطقه ۵ در سخنان خود گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای زیباسازی و خدمات دهی بیشتر به شهروندان در سال گذشته بیان کرد و افزود: با اعتمادی که شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر شیراز نسبت به عملکرد شهرداری منطقه پنج داشته اند در بودجه سال ۹۸ با رشد ۸۰ درصدی بودجه پروژه‌های عمرانی و همچنین با رشد بیش از ۴۰ درصدی پروژه‌های زیست محیطی مواجه هستیم و بودجه منطقه پنج در سال جدید بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است.

 

 شهردار منطقه پنج در ادامه با بیان این نکته که با ید بدانیم اگر بخواهیم حتما انجام می‌شود افزود: انتظارات بیشتر از سال گذشته است و باید روند پیشرفت در منطقه پنج نهادینه شود.

مهندس طهماسبی در پایان سخنان خود از تلاش‌های پرسنل شهرداری منطقه پنج در همه واحدها تقدیر کرد.

۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۱:۰۴

دیدگاه های شما