امروز: شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تنوری: نرخ خدمات فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز به تصویب کمیسیون فرهنگی و اجتماعی رسید

تنوری: نرخ خدمات فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز به تصویب کمیسیون فرهنگی و اجتماعی رسید

نخستین جلسه کمیسیون فرهنگی شورا در سال ۹۸ به بررسی لایحه‌ی نرخ خدمات فرهنگی، اجتماعی وهنری شهرداری پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «احمد تنوری» رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: پس از بررسی لایحه‌ی نرخ خدمات فرهنگی، اجتماعی وهنری شهرداری در کمیسیون و ارائه نظرات کارشناسان، مقرر شد به منظور تصویب، لایحه به صحن ارجاع شود.

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا گفت: طرح برگزاری مسابقات عکس و شعر بهار نارنج نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

تنوری ادامه داد: به منظور بررسی بیشتر و برگزاری با کیفیت مسابقه، مقرر شد شهرداری گزارشی از ماحصل برگزاری این مسابقه در سالهای گذشته در شیراز را به شورای شهر ارائه دهد.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز همچنین از بررسی طرح احداث مجموعه فرهنگی فراغتی باغ کودک در کمیسیون خبر داد و افزود: مقرر شد این طرح در کمیته تخصصی کمیسیون فرهنگی بررسی و نتیجه به کمیسیون ارائه شود

 

«سیروس پاک فطرت» نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز نیز گفت: شهرداری شیراز با توجه به مصوبه مربوط به برگزاری مسابقات عکس و شعر بهارنارنج، این رویداد را در هفته شیراز و با کیفیت بهتر برگزار کند.

 

وی بر حضور صاحب‌نظران، دستگاه‌های متولی از جمله ارشاد، نهاد کتابخانه‌ها، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و یکی از ناشران برجسته برای تصویب طرح باغ کتاب تاکید کرد.

۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۰:۲۴

دیدگاه های شما