امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

مقیمی: نصب دکل‌های مخابراتی کنار بیمارستان‌ها سلامت بیماران را به خطر می‌اندازد

مقیمی: نصب دکل‌های مخابراتی کنار بیمارستان‌ها سلامت بیماران را به خطر می‌اندازد

آیین نامه ساماندهی دکل‌ها، آنتن‌ها و ایستگاه‌های مخابراتی در شهر شیراز در کمیسیون سلامت شورای اسلامی این شهر بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین المللی شورای اسلامی شهر شیراز دکتر «قاسم مقیمی» رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری با اشاره به هفته سلامت گفت: شعار امسال هفته سلامت پوشش همگانی سلامت، برای همه و همه جاست.

 

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز افزود: شعار شورای پنجم، رعایت حریم سلامت مردم شهر است که بی شک متولیان شهر در این امر پیشتازند.

 

وی افزود: با توسعه تکنولوژی، دکل‌های مخابراتی در راستای خدمات رسانی مطلوب به مردم احداث می‌شود.

 

وی با اشاره به نصب دکل‌های بدون مجوز در سطح شهر، ساماندهی دکل‌های مخابراتی را امری ضروری برشمرد و افزود: مباحث زیست محیطی، زیباسازی شهر و مسائل فنی از مهمترین موارد در آیین نامه ساماندهی است که باید به ان توجه شود.

 

دکتر مقیمی حفظ سلامت انسان‌ها را در اولویت دانست و با انتقاد از نصب دکل‌ها در جوار بیمارستان‌ها در شیراز افزود: نصب دکل مخابراتی جوار بیمارستان‌ها برای سلامت بیماران خطرناک است، بنابراین جانمایی مناسب برای نصب دکل‌ها امری ضروری است و باید در جانمایی، به قشرهای اسیب پذیر، کودکان، سالمندان توجه ویژه شود.

 

وی خاطر نشان کرد: بررسی جدول هزینه‌های بروز شده و پیوست زیست محیطی طرح تفصیلی مدیریت پسماند نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

 

دکتر مقیمی افزود: پس از بررسی، کلیات طرح مدیریت پسماند تصویب شد و به منظور تصویب نهایی به صحن شورا ارجاع خواهد شد.

 

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۵:۱۹

دیدگاه های شما