امروز: جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

هشتاد و دومین جلسه علنی(عادی) شورای اسلامی شهر شیراز

هشتاد و دومین جلسه علنی(عادی) شورای اسلامی شهر شیراز

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت روز روانشناس، از روانشناسان همکار با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، اعضای شورا، در هشتاد و دومین جلسه علنی(عادی) شورا از دکتر «حبیب هادیان فرد»، دکتر «علی ناصری»، دکتر «مسعود حسینچاری»، دکتر «کامران حکمت»،«محمدرضا گل همیشه بهار»، «بهرام بابایی زاده »، «مصطفی محسنی »، «علی کریمی»، «علی رضایی»، «منصور سهیلی»، «زهراتیموری»، دکتر«محمدرضا بردیده» و «احمد رحمانیان» معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس تجلیل کردند.

این روانشناسان در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی با دستگاه قضایی در طول سال همکاری می‌کنند‌.

در این مراسم احمد رحمانیان معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس در سخنانی گزارشی از وضعیت آسیب‌های اجتماعی در شیراز ارائه کرد.

 

 

 

اصرار اعضای شورای شهر شیراز بر اهدای کمک یک میلیارد ریالی به دانش آموزان سیل زده منطقه سعدی

 

 اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در هشتاد و دومین جلسه علنی خود بر ایراد هیات تطبیق مصوبات فرمانداری شیراز مبنی بر کمک به دانش آموزان منطقه سیل زده محله سعدی اصرار کردند و مجددا این مصوبه با تعیین کمک یک میلیارد ریالی به فرمانداری شیراز ارجاع شد.

                           

در این جلسه همچنین طرح جمعی از اعضای شورای شهر شیراز، مبنی بر ایجاد موسسه خانه هنرمندان شیراز به منظور بررسی کارشناسی به کمیسیون مشترک برنامه و بودجه و  امور حقوقی و کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز ارجاع شد.

 

سه نامگذاری جدید در شیراز

در این جلسه همچنین اعضای شورای اسلامی با نامگذاری تقاطع مهدیه_امیرکبیر به نام استاد «محمد بهمن بیگی»، تقاطع باهنر_کمربندی به نام دکتر «علی‌اصغر خدادوست» و بزرگراه ۱۲کیلومتری از حسینی الهاشمی به سمت  شهرک فجر به نام مرحوم آیت‌الله «اکبر هاشمی رفسنجانی» موافقت کردند.

۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۷:۴۳

دیدگاه های شما