امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

قائدی: بهسازی معابر شهری یکی از اولویتهای مدیریت شهری است

قائدی: بهسازی معابر شهری یکی از اولویتهای مدیریت شهری است

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورای شهر در شهرداری منطقه دو، به همراه شهردار منطقه دو به منظور بررسی درخواستهای شهروندان و ارزیابی نیازهای شهری، از برخی محله های این منطقه از شهرداری شیراز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، «نواب قائدی» در جریان بازدید از خیابان بازرگانان، ارتقای کیفیت معابر را در راستای بهبود زیرساخت‌های شهری مهم برشمرد و گفت: با توجه به اینکه استاندارد سازی معابر و ارتقای کیفیت آن در جلب رضایت شهروندان بسیار موثر است، از این‌رو بهسازی معابر یکی از اولویت‌های شهرداری است که سعی داریم این مهم در کنار اجرای سایر پروژه‌های عمرانی در دستور کار قرار گیرد.

 

وی با اشاره به بهسازی خیابان دریانورد، از منشعبات خیابان بازرگانان، تصریح کرد: جدول گذاری این خیابان انجام شده و عملیات زیرسازی و آسفالت فاز اول این خیابان نیز در دستور کاراست.

 

عضو شورای شهر شیراز و ناظر شورا در شهرداری منطقه دو با تاکید بر اینکه تمام تلاشمان خدمات رسانی هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان و توزیع امکانات در سطح منطقه است، گفت:  طبق اولویت بندی و برنامه زمانبندی مهیا شده و با تلاش همکارانمان در شهرداری منطقه دو فعالیت‌های مختلفی در سطح منطقه انجام و یا در حال انجام است، که تمامی این فعالیت‌ها، رفع نیازهای منطقه را هدف قرار داده است و این روند مستمر خواهد بود.

 

قائدی همچنین در بازدید از پروژه پیاده راه خیام، گفت: این پروژه یکی از پروژه‌های انسان محور است که در سهولت تردد شهروندان، زیباسازی منظر شهری،ایجاد نشاط اجتماعی، دسترسی راحت به نماها و بناهای تاریخی چون ارگ کریم خان زند و ارتقای معماری شهری موثر خواهد بود.

۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۶:۵۵

دیدگاه های شما