امروز: شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری: موسسات حمل متوفی ساماندهی می‌شوند

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری: موسسات حمل متوفی ساماندهی می‌شوند

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز از ساماندهی موسسات حمل متوفی در این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «قاسم مقیمی» گفت: پیش نویس ایین نامه و ضوابط فعالیت شرکتها و موسسات حمل متوفیان و نرخ نامه مربوط در شیراز در کمیسیون بررسی شد.

 

وی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته، خودروهای فرسوده از سیستم حمل متوفیان خارج شده و هم اکنون ۶۰ خودروی حمل ونقل موجود است.

 

وی با اشاره به ایین نامه اجرایی فعالیت خودروهای متوفیان گفت: نرخ نامه این ایین نامه بررسی و تایید شد و با توجه به اینکه اداره ‌ی بخش حمل متوفیان توسط بخش خصوصی صورت می گیرد با نظارت شهرداری براین بخش، ارائه‌ی خدمات ، مطلوب تر خواهد شد.

دکتر مقیمی خاطر نشان کرد: اعطای مجوز به خودروهای حمل متوفی باید به شرط متناسب بودن خودروها با استانداردهای علوم پزشکی صورت گیرد.

 

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شیراز گفت: مقرر شد ایین نامه در مدت دوهفته بررسی و نتیجه حاصله به کمیسیون ارائه شود

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: پیشنهاد شرکت سنج آب فناوری خلیج فارس با موضوع پایش بهنگام و پیوسته سیلاب با دستگاه تیکه نگاری صوتی بومی شده در کمیسیون بررسی شد.

دکتر مقیمی افزود: مقرر شد کارگروهی متشکل از معاونت فنی، معاونت خدمات شهری شهرداری و نماینده شرکت به بررسی این موضوع بپردازند و در صورت داشتن شرایط برای بومی سازی این دستگاه در شهر شیراز، لایحه ای به کمیسیون ارائه شود.

۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸:۰۵

دیدگاه های شما


علی (1398/02/30 - 14:45:51):

با سلام

در خصوص قسمت اخر خبر

"پیشنهاد شرکت سنج آب فناوری خلیج فارس با موضوع پایش بهنگام و پیوسته سیلاب ...." باید گفت که:


اینکه پیشنهاد یک شرکت بررسی بشه ظاهر غیر قانونی داره و شائبه اعمال نفوذ و تبعیض را به ذهن مخاطب القائ میکنه.اگر شورا نیازمند خدماتی بر ای شهر هست با تصویب مصوبه و از طریق الزام شهرداری به برگزاری مناقصه پیمانکار مورد نظر خود را انتخاب کنند.شرکتهای زیادی هستند که در سطح کشور سابقه پیمایش سیلاب را دارند.

مگر اینکه محتملا شرکت از آشناهای بعضی از اعضای شورا باشه.

لطفا به اطلاع اعضای شکرا برسانید که مصوبه شورا نمیتونه آیین نامه معاملات شهرداری ها را دور بزنه.