امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری: موسسات حمل متوفی ساماندهی می‌شوند

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری: موسسات حمل متوفی ساماندهی می‌شوند

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز از ساماندهی موسسات حمل متوفی در این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «قاسم مقیمی» گفت: پیش نویس ایین نامه و ضوابط فعالیت شرکتها و موسسات حمل متوفیان و نرخ نامه مربوط در شیراز در کمیسیون بررسی شد.

 

وی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته، خودروهای فرسوده از سیستم حمل متوفیان خارج شده و هم اکنون ۶۰ خودروی حمل ونقل موجود است.

 

وی با اشاره به ایین نامه اجرایی فعالیت خودروهای متوفیان گفت: نرخ نامه این ایین نامه بررسی و تایید شد و با توجه به اینکه اداره ‌ی بخش حمل متوفیان توسط بخش خصوصی صورت می گیرد با نظارت شهرداری براین بخش، ارائه‌ی خدمات ، مطلوب تر خواهد شد.

دکتر مقیمی خاطر نشان کرد: اعطای مجوز به خودروهای حمل متوفی باید به شرط متناسب بودن خودروها با استانداردهای علوم پزشکی صورت گیرد.

 

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شیراز گفت: مقرر شد ایین نامه در مدت دوهفته بررسی و نتیجه حاصله به کمیسیون ارائه شود

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: پیشنهاد شرکت سنج آب فناوری خلیج فارس با موضوع پایش بهنگام و پیوسته سیلاب با دستگاه تیکه نگاری صوتی بومی شده در کمیسیون بررسی شد.

دکتر مقیمی افزود: مقرر شد کارگروهی متشکل از معاونت فنی، معاونت خدمات شهری شهرداری و نماینده شرکت به بررسی این موضوع بپردازند و در صورت داشتن شرایط برای بومی سازی این دستگاه در شهر شیراز، لایحه ای به کمیسیون ارائه شود.

۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸:۰۵

دیدگاه های شما