امروز: چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بازدید اعضای کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز از پروژه‌های منطقه 9 شهرداری

بازدید اعضای کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز از پروژه‌های منطقه 9 شهرداری

اعضای کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز به همراه معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، از برخی پروژه‌های در دست اجرای شهرداری منطقه 9 بازدید و از نزدیک در جریان چگونگی اجرا و روند پیشرفت این پروژه ها قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز ، «نواب قائدی» رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون از پروژه‌های عمرانی مختلفی در محدوده شهرداری منطقه 9 گفت: تمامی این پروژه‌ها در راستای فراهم کردن آسایش و رفاه شهروندان و توسعه و پیشرفت کلانشهر شیراز در حال اجراست.

 

قائدی با بیان اینکه کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز به‌صورت مستمر بازدید از پروژه‌های عمرانی سطح شهر را در دستور کار دارد، بیان کرد: اطلاع دقیق از روند پیشرفت این پروژه‌ها، تسریع در وضعیت اجرایی و تلاش برای به ثمر رساندن آنها، از جمله اهداف این بازدیدها بشمار می‌روند.

 

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز اضافه کرد: پروژه‌های بلوار 35 متری سپیده به کمربندی، فرهنگسرای محمد بهمن بیگی، تقاطع غیر همسطح مهدیه امیر کبیر، بلوار 55 متری مهدیه، پیاده‌راه سلامت، مجموعه چند منظوره ورزشی خیر ساز ماهان، بلوار جدیدالاحداث بهارستان غربی، مجموعه تفریحی چنار راه‌دار و اصلاح مسیر رودخانه چنار راهدار ازجمله پروژه‌های در دست اجرای شهرداری منطقه 9 عنوان است.

 

دکتر قائدی در این بازدید که اقای «مهدی حاجتی» عضو شورای اسلامی شهر شیراز نیز حضور داشت، اضافه کرد: برخی از این پروژه‌ها ظرف چند ماه آینده افتتاح و تقدیم شهروندان فهیم شیرازی می‌شود.

 

۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۸:۴۱

دیدگاه های شما