امروز: جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

اهم مصوبات جلسه علنی یکم خردادماه شورای اسلامی شهر شیراز

اهم مصوبات جلسه علنی یکم خردادماه شورای اسلامی شهر شیراز

به دنبال ایراد هیات تطبیق مصوبات فرمانداری شهرستان شیراز به لایحه واگذاری دوچرخه هوشمند نسل چهارم به سرمایه گذار بخش خصوصی، با اصلاح این لایحه بار دیگر به تصویب شورای اسلامی شهر شیراز رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، اعضای این شورا بر ایراد هیات تطبیق مصوبات، بر اصلاح مصوبه‌ی اعطای مجوز به شهرداری به منظور واگذاری، تهیه و تامین دوچرخه‌های هوشمند اشتراکی نسل چهار و ایستگاههای لازم در سطح شهر و اجاره دوچرخه به شهروندان به صورت ۲۴ ساعته و جمع آوری آنها در زمان انقضای قرارداد به شرکت پاک چرخ ایرانیان موافقت کردند.

 

همچنین اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، با توجه به ایراد هیات تطبیق مصوبات، بر اصلاح مصوبه‌ی الزام شهرداری شیراز به انتشار موارد ارسالی به کمیسیون ماده۵  در سامانه شفافیت همزمان با ارسال و با ذکر توجیهات موافقت کردند.

 

همچنین شورای اسلامی شهر شیراز با طرح دو فوریتی برگزاری جلسه فوق العاده غیرعلنی به منظور بررسی اقدامات پلیس امنیت اخلاقی موافقت کردند.

این جلسه با حضور مسئولان سیاسی، امنیتی، قضایی و انتظامی هفته اول خردادماه برگزار خواهد شد.

 

 

 

در هشتادو هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «قاسم مقیمی»، دکتر «نواب قائدی» به عنوان اعضای کمیته نظارت بر اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری انتخاب شدند و به دلیل مساوی بودن ارای عضوسوم، مقرر شد عضو دیگر در جلسه آینده صحن علنی انتخاب شود.

۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۸:۵۹

دیدگاه های شما