امروز: جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دستغیب: روز قدس نماد حق طلبی است

دستغیب: روز قدس نماد حق طلبی است

رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: دراصل گفتمان حکمرانی علوی دفاع از مظلوم و مقابله با ظلم یک اصل پذیرفته است و روز قدس نماد حق طلبی است.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سید احمدرضا دستغیب» درصحن علنی شورا با گرامیداشت شب‌های قدر گفت: این شبها را به امید عفو الهی پشت سر می گذاریم و خود را برای سالی مملو از تلاش و صداقت و صلح و آرامش آماده می کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شکوه حضور مردم در برنامه های شبهای قدر نشان داد که همچنان معنویت در جامعه زنده است.

وی ابراز امیدواری کرد که، معنویت در کنار کار و تلاش، کشور را به سمت شکوفایی مبتنی بر اخلاق و عمل صالح هدایت کند.

دستغیب ضمن عرض تسلیت ایام شهادت امام علی(ع) افزود: علی آئینه دار عدالت در رفتار برای همیشه‌ی تاریخ بی همتاست.

وی ادامه داد: منش و روش علی در حکومتداری و حکمرانی مبتنی بر صداقت، آرای مردمی و رعایت امانت الهی در عصر معاصر نیز مطلوب تر از هر الگویی است.

دستغیب خاطر نشان کرد: اگر امروز به اعتماد اجتماعی و کارآمدی مدیران نظام اسلامی در افکار عمومی خدشه وارد شده است، حتما باید راهکار بهبود آن را در الگوی حکمرانی علوی جستجو کرد.

دستغیب با اشاره به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس افزود: در استانه این روزخود را برای شرکت در این سنت نیکوی امام راحل رحمت الله علیه و همراهی با گفتمان ظلم ستیز علی آماده می کنیم.

وی افزود: اگر امروز کودکان بی پناه غزه و یمنی در زیر آوار بمباران های صهیونیستی و سعودی جان می دهند و ما ساکت باشیم، حتما شریک این جنایات خواهیم بود.

دستغیب همشهریان شیرازی را به شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس فرا خواند و افزود: امید است روز قدسی باشکوهتر از هر سال داشته باشیم.

رییس شورای اسلامی شهر شیراز، در صحن علنی شورا از همراهی و همکاری دوساله «سیروس پاک‌ فطرت» قدر دانی کرد و افزود: برای وی در هر عرصه ای از خدمت و تلاش، موفقیت و سلامتی آرزومندیم.

۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۵:۵۹

دیدگاه های شما