امروز: پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تنوری بر تقویت اعتبار شهرداری در افکار عمومی تاکید کرد

تنوری بر تقویت اعتبار شهرداری در افکار عمومی تاکید کرد

هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورا به بررسی نحوه‌ی واگذاری مدیریت فرهنگسراهای شهرداری به بخش خصوصی و تشکل های تخصصی و تشکل های حرفه ای پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «احمد تنوری» گفت: درخواست ستاد امر به معروف و نهی‌از منکر مبنی بر در اختیار قرار دادن یک فرهنگسرا به منظور آموزش و اطلاع‌رسانی به شهروندان بررسی و مقررشد ضمن ارسال این موضوع به شهرداری برای اظهار نظر، دستورالعمل نحوه‌ی اداره‌ی فرهنگسراهای سازمان فرهنگی در جلسه آینده مورد بررسی قرارگیرد.

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورا گفت: بررسی نحوه‌ی واگذاری فرهنگسرای پارک نمازی واقع در محله دینکان به یک شخص و سپس واگذاری این ساختمان از سوی وی، به آموزشگاه پیش‌دبستانی و دبستان انتظار، نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

وی افزود: پاسخگویی به درخواستهای مردمی باعث تقویت اعتبار شهرداری در بین افکار عمومی خواهد شد.

به گفته تنوری، مقرر شد شهرداری، گزارش کاملی از روند واگذاری این فرهنگسرا به شورا ارائه دهد، همچنین «سید عبدالرزاق موسوی» به عنوان ناظر شورا در منطقه شش این موضوع را بررسی و به کمیسیون گزارش دهد.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد پس از مکاتبه کمیسیون با اداره‌ی بازرسی، موضوع بررسی و نتایج به شورا ارائه شود.

وی از بررسی قرارداد واگذاری مجموعه ورزشی قصردشت به اداره‌ کل ورزش و جوانان در کمیسیون خبر داد و افزود: مقررشد ضمن مکاتبه با شهردار شیراز موضوع نحوه‌ی انجام ترک تشریفات و انعقاد قرارداد استعلام شود و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری سرانه ورزشی مناطق را به شورا ارائه دهد.

۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۸:۱۱

دیدگاه های شما