امروز: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عضو شورای اسلامی شهر شیراز: پارک‌های کوچک مقیاس با استقبال عمومی شهروندان روبروست

عضو شورای اسلامی شهر شیراز: پارک‌های کوچک مقیاس با استقبال عمومی شهروندان روبروست

شهردار منطقه یازده به همراه معاونان خود با «سعید نظری» عضو جدید شورای اسلامی شهر شیراز دیدار و حضور ایشان را در صحنه شورا تبریک عرض گفتند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز ، «سعید نظری» در این دیدار گفت: شهرداری منطقه یازده نسبت، به مناطق هم عرض خود بسیار خوب و موفق عمل کرده است.

 

وی ادامه داد: منطقه یازده و بلوار مدرس یکی از مناطق دلخواه من است و به نظرم این محدوده از پتانسیل بالایی برای رشد برخوردار است.

 

نظری با تاکید بر‌لزوم توسعه فضای سبز در منطقه ۱۱ گفت: نتایج نظر سنجی‌ها مبتنی بر این موضوع است که مردم به پارک‌های کوچک مقیاس و محله‌ای اهمیت زیادی می‌دهند و در بسیاری از موارد، در گلکاری، آبیاری درختان و حتی تامین امنیت این پارک‌ها با کمال رغبت با شهرداری مشارکت می‌کنند.

 

مهندس برزگر شهردار منطقه یازده شیراز نیز گفت: مهمترین مساله ما تفکیک کامل حریم منطقه یازده از سایر مناطق همجوار است. خوشبختانه به دلیل عدم وجود حریم در منطقه، با مشکلاتی نظیر تخلفات ساختمانی حرایم مواجه نیستیم. مهندس برزگر با بیان اینکه منطقه یازده حدود 12هزار هکتار مساحت دارد و بیشتر ساکنان آن جزو بازنشستگان فرهنگی، نظامی و کشوری هستند، اضافه کرد: در سال جاری محوریت پروژه ها و برنامه های ما حول مسائل فرهنگی، انسان محور و فضای سبز است.

 

شهردار منطقه ۱۱ افزود: ساخت مسیر دوچرخه سواری، احداث سالن آمفی تئاتر، افتتاح فاز دوم بوستان نماز، پارک سهراب سپهری و.. از جمله این موارد است.

۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۰:۴۶

دیدگاه های شما