امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر قائدی: طرح‌های همسو با نیازهای محدوده ی شمال غرب شیراز باید اجرایی شود

دکتر قائدی: طرح‌های همسو با نیازهای محدوده ی شمال غرب شیراز باید اجرایی شود

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی منطقه 10 شهرداری، با اشاره به اهمیت محدوده شمال غرب شیراز، بر اجرای طرحهای همسو با نیازهای این منطقه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر«نواب قائدی» گفت: در سال جاری، اجرای 46 پروژه عمرانی، فرهنگی و خدماتی در منطقه 10 شهرداری شیراز در دستور کار قرار دارد که همه‌ی این پروژه‌ها متناسب با نیاز منطقه و با هدف توسعه و ایجاد تحول در منطقه و رفاه شهروندان اجرایی خواهند شد.

وی، احداث بلوار 30 متری شهرک انجیره، فاز 3 بوستان شهید کوهنورد، فاز دوم لوله گذاری شهرک گویم، تکمیل کندرو بلوار دکتر حسابی، زیرسازی، جدول‌گذاری و آسفالت معابر سطح منطقه، تکمیل 20 متری نهر اعظم، فاز اول بوستان انتظار شمالی، فاز سوم بوستان شهید کوهنورد، فاز دوم بوستان وحدت، دیوار گذاری رودخانه جنب شهرک عرفان واجرای دور برگردان تقاطع میلاد را از جمله پروژه‌های منطقه 10 شهرداری برشمرد

قائدی با اشاره به اجرای عملیات روکش آسفالت در این منطقه افزود: حدود 60 هزار مترمربع روکش آسفالت، در سه ماهه نخست سال 98، در این منطقه اجرایی شده است که براساس نیاز سنجی صورت گرفته، پیش‌بینی می‌شود این میزان تا پایان سال، به 250 هزار متر مربع برسد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته حدود 120 هزار متر مربع روکش آسفالت تنها در معابر خاکی منطقه اجرایی شده است، ابراز امیدواری کرد: با ادامه این روند، تا پایان سال جاری، 80 درصد معابر خاکی این منطقه روکش آسفالت شوند.

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به پروژه لوله‌گذاری آبهای سطحی گلستان افزود: این پروژه با عمق 10 متر و مقطع عرضی 2/5 متر با هدف انتقال آبهای سطحی مجموعه گلستان شمالی و زیر گذر گلستان به آبراهه صدرا، در حال اجراست.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز همچنین در بازدید از پروژه زیرگذر گلستان، از تاخیر در تکمیل این پروژه انتقاد کرد و خواستار همکاری بیشتر پلیس راهور با معاونت عمرانی و سازمان عمران شهرداری به منظور تکمیل این پروژه شد.

گفتنی است قائدی از پروژه های ادامه بوستان انتظار، کندرو ضلع جنوبی بلوار دکتر حسابی و بهسازی بوستان فاطمی نیز بازدید کرد .

 

۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۹:۲۴

دیدگاه های شما