امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر قائدی: ایستگاه‌های اتوبوس در شیراز، مناسب‌سازی می‌شوند

دکتر قائدی: ایستگاه‌های اتوبوس در شیراز، مناسب‌سازی می‌شوند


رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در یکصد و دهمین جلسه این کمیسیون، از مناسب‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس در سطح شهر خبر داد.
 


به گزارش روابط عمومی وامور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر«نواب قائدی» گفت: یکی از برنامه های این کمیسیون، ایجاد شرایطی مطلوب برای استفاده همه‌ی اقشار مردم از ناوگان حمل ونقل عمومی است به همین منظور مناسب سازی ایستگاه‌های اتوبوس در دستور کار کمیسیون قرار دارد.
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه با تلاش مجموعه شهرداری، به زودی این طرح اجرایی می‌شود ابراز امیدواری کرد، اجرای این طرح سبب رفاه هرچه بیشتر شهروندان به ویژه افراد توانخواه، ارتقای خدمات و توسعه حمل ونقل عمومی شهر شود.
وی ترغیب شهروندان به استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی را نیازمند ایجاد زیر ساختها و امکانات و همچنین بهبود کمی و کیفی خدمات‌رسانی دانست و افزود: مقرر شد سازمان حمل و نقل مسافر در مدت یک هفته، لیست ایستگاه‌های نامناسب‌ برای افراد توانخواه را بر اساس اولویت و به تفکیک مناطق یازده‌گانه، به شهرداری مناطق ارائه دهد.
قائدی افزود: همچنین در نخستین جلسه شورای شهرداران، مقدمات برگزاری مناقصه به منظور انتخاب پیمانکار برای مناسب سازی ایستگاه‌ها فراهم و پس از آن اقدامات لازم انجام خواهد شد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز خاطر‌نشان کرد : گرایش مردم به سمت استفاده از ناوگان حمل ونقل شهری، به کاهش ترافیک درهسته های مرکزی شهر کمک خواهد کرد.
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به طرح‌های ترافیکی مصوب در این کمیسیون افزود: این طرحها نیز تا پایان مرداد ماه توسط شهرداری‌های مناطق اجرا خواهند شد. 
 

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۸:۱۹

دیدگاه های شما