امروز: دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

صبوری: ظرفیت جوانان کشور باید در همه عرصه ها مورد توجه قرار گیرد

صبوری: ظرفیت جوانان کشور باید در همه عرصه ها مورد توجه قرار گیرد


نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ظرفیت و توان جوانان کشور باید در همه عرصه ها مورد توجه قرار گیرد.
 

 


به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «ابراهیم صبوری» در صحن علنی شورا با گرامیداشت فرارسیدن دهه کرامت و سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) افزود: پروردگار یکتا بر حضرت رضا علیه‌السلام همدمی بخشید تا زینبی دیگر برای حسینی دیگر باشد. 
نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز افزود: سالهاست که تشنگان معرفت توانسته‌اند با تأسی از این بانوی عالم و عابد از نسل نبوت و شاخه‌ای از درخت امامت، زلال ایمان بنوشند و عارفان، درهای عروج را به روی خود بگشایند. 
صبوری یاداور شد: بی‌شک اهل‌بیت پیامبر (ص) چهره‌های پرفروغی به جهانیان عرضه کرده‌اند که نامشان مانند ستارگان درخشان در آسمان فضایل می‌درخشد.
وی یکی از اهداف اساسی اسلام را تغییر پندارهای نادرست جاهلیت برشمرد و تصریح کرد: این مهم به در راستای جلب توجه همگان به جایگاه والای دختران در جامعه بود
به گفته صبوری، با این تغییر دیدگاه، دختران همواره یکی پس از دیگری جاده تکامل و تعالی را سپری کردند و پای در مسیر عصمت و پاکی نهادند و این‌گونه بود روز دختر در ایران اسلامی به یمن میلاد دختر پاک‌نهاد امام هفتم حضرت معصومه در تقویم ملی درخشیدن گرفت.
نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز با یادآوری دوازدهم تیرماه، سالروز سقوط هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو متجاوز وینسنس آمریکا و شهادت ۲۹۰ نفر مسافر، این فاجعه را جنایتی دانست که هرگز التیام نخواهد یافت.
وی افزود: اعطای مدال لیاقت به فرمانده ناو آمریکایی در کنار جنایات بی‌شمار دولت آمریکا، لکه ننگ دیگری‌ست بر پیشانی استکبار جهانی.
صبوری با بیان اینکه تاریخ گواه این واقعیت شد که آمریکا خود بزرگ‌ترین حامی تروریسم و بزرگ‌ترین نقض‌کننده حقوق بشر در جهان است ادامه داد: امروز همگان باید بدانند که به پشتوانه رشادت‌های غیورمردان وطن، هیچ متجاوزی دیگر توان تهدید ایران و ایرانی را ندارد.
صبوری بر توجه به ظرفیت و توان جوانان کشور در همه عرصه‌ها تاکید کرد و افزود: جوانان همواره ثابت کردند هرگاه به آنها اعتماد شده است سربلند بودند و همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند: «جوانان راه‌حل کشورند نه مشکل کشور». 
 

 
۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۰:۲۲:۳۰

دیدگاه های شما