امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر ناصری: ساختار شهرداری باید اصلاح شود

دکتر ناصری: ساختار شهرداری باید اصلاح شود


عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ساختار شهرداری باید اصلاح شود.
 


به گزارش روابط عمومی وامور‌ بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر«علی ناصری» در دیدار با مجموعه‌ی اداره‌ی سرمایه انسانی شهرداری گفت: فرآیند بهره‌وری کارمندان باید در اولویت برنامه‌های مدیران مجموعه‌ی سرمایه انسانی شهرداری قرار گیرد.
وی اصلاح ساختار شهرداری را ضروری برشمرد و بیان کرد: باید به حجم بالای نیروهای شهرداری به عنوان ظرفیت نگاه کرد و آنها را ساماندهی داد. 
به گفته رییس کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی شورا، وضعیت نیروها باید پایش شود و نیروها براساس سطح تحصیلات، تخصص و میزان مهارت در حوزه‌های مرتبط فعالیت کنند.
وی با بیان اینکه باید دوره‌های آموزشی تخصصی و مرتبط با حوزه فعالیت برای نیروها و مدیران برگزار شود تصریح کرد: اعطای بسته‌های تشویقی بر اساس گذراندن دوره‌های آموزشی و ارزشیابی از نیروها می‌تواند در راستای تعیین تاثیرگذاری دوره‌های آموزشی نقش اساسی داشته باشد.
دکتر ناصری با تاکید بر سنجش بهره‌وری مدیران، نیروها و سازمانهای شهرداری، خاطر نشان کرد: با اجرای این امر، می‌توان بر اساس شاخصهای ارزیابی، نیروهای پرتلاش و خلاق هر حوزه را شناسایی، تشویق و ارتقا داد.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز، خواستار ساماندهی وضعیت راننده‌های حجمی شهرداری شد و ابراز کرد: در راستای ارتقای انگیزه‌ی خدمت در بین نیروها باید وضعیت معیشتی آن‌ها مورد توجه قرار گیرد. 
دکتر ناصری بر تشکیل مجتمع رفاهی شهرداری تاکید کرد و افزود: باید مراکزی برای ارائه‌ی خدمات رفاهی مطلوب به نیروها در نظر گرفته شود. 
 

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۴:۵۵

دیدگاه های شما