امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عضو شورای اسلامی شیراز از عملکرد موفق شهردار منطقه ۱۰ در حوزه فرهنگی تجلیل کرد

عضو شورای اسلامی شیراز از عملکرد موفق شهردار منطقه ۱۰ در حوزه فرهنگی تجلیل کرد


«احمد تنوری» با حضور سرزده در شهرداری منطقه ۱۰، از تلاش‌های «بهنام احمدزاده » شهردار این منطقه در اسکان مهمانان نوروزی و پاکسازی آثار به‌جامانده از حادثه‌ی سیل فروردین‌ماه شیراز تقدیر کرد.
 


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «احمد تنوری» با اشاره به فعالیت موفق احمدزاده به عنوان مدیر منطقه ۹شهرداری در خدمات‌رسانی به شهروندان در حوزه‌ی مسائل فرهنگی، افزایش سرانه فضاهای سبز، ورزشی و خدمات شهری در سال گذشته ابراز امیدواری کرد، درمنطقه ۱۰ نیز که داری پتانسیل‌های مناسبی برای سرمایه گذاری است شاهد عملکرد خوبی در دوران مدیریتی وی باشیم. 
در این دیدار مدیر شهرداری منطقه ۱۰ نیز گزارشی از تلاشهای انجام شده برای افزایش فضای سبز، ساخت بوستان‌های جدید، تکمیل فرهنگسرا و خانه‌های محله و افزایش امکانات ورزشی در این منطقه ارائه داد.
احمدزاده خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت نامگذاری معابر عمومی در تلاش است با مشورت اعضای شورای شهر، نسبت به ارائه فهرست نامهای پیشنهادی معابر جدید سطح منطقه به منظور تصویب در شورای شهر شیراز اقدام شود.
در پایان این دیدار، لوح تقدیری از سوی رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شیراز به شهردار منطقه ۱۰ اهدا شد. 
 

۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۳:۵۴

دیدگاه های شما