امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

انتخابات هیات رییسه سال سوم شورای شیراز هفته اینده برگزار می‌شود

انتخابات هیات رییسه سال سوم شورای شیراز هفته اینده برگزار می‌شود

طرح دوفوریتی اعضای شورای اسلامی شهر شیراز مبنی بر برگزاری انتخابات هیات رییسه‌ی سال سوم شورا در نود ونهمین جلسه علنی شورا تصویب و مقرر شد این جلسه دوشنبه هفته‌ی اینده برگزار شود.


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان فارس گزارشی از روند فعالیتهای این حوزه را در جلسه علنی شورا ارائه کرد.
اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، نامه‌ی شهرداری مبنی بر تعیین تکلیف نحوه‌ی اجرای مصوبه مساعدت به تیم فوتبال بانوان خلیج‌فارس با توجه به واگذاری امتیاز تیم به باشگاه ورزشی شیران زاگرس ایرانیان را بررسی کردند.
نظر به اینکه این مساعدت به منظور تشویق، ترغیب و ایجاد انگیزه بازیکنان تیم بانوان بوده است مقرر شد با توجه به خرید امتیاز تیم فوتبال بانوان خلیج فارس توسط باشگاه ورزشی شیراز ایرانیان ، بدون صدور مصوبه‌ی جدید عبارت تیم فوتبال بانوان خلیج فارس به تیم فوتبال بانوان باشگاه ورزشی شیران زاگرس ایرانیان اصلاح و طی نامه‌ای توسط ریاست شورا مراتب جهت اجرا به شهرداری اعلام شود.
در این جلسه همچنین تعیین تکلیف نحوه اجرای مصوبات در سال ۹۷ مبنی بر مساعدت به تیم‌های فوتبال و فوتسال مربوط به فصل ۹۸_۹۷ در دستور کار قرار گرفت و با موافقت اعضای شورا، مقرر شد اجرای این مصوبه نسبت به باقیمانده فصل فوتبال و فوتسال به بودجه سال ۹۸ نیز تسری یابد.
همچنین گزارش عملکرد درآمدی شش ماهه نخست سال ۹۷ شهرداری با احتساب درامد سازمان‌ها در صحن شورا ارائه و با موافقت اعضای شورا همراه شد. 
در این جلسه، نامه موسسه حسابرسی کارای پارس مبنی بر گزارش حسابرسی عملکرد سال ۹۴ شهرداری شیراز نیز به منظور بررسی کارشناسی به کمیسیون تلفیق شورا ارجاع شد
«محمد هادی هاشم پور» معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز نیز گزارشی از عملکرد این حوزه را در صحن علنی شورا ارائه داد. 
 

۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۷:۴۶

دیدگاه های شما