امروز: جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر قائدی: توجه به رفع نیاز محله‌ها مقدمه توسعه شهر است

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در نشستی با یاوران منطقه ۶ شهرداری گفت: توجه به محله‌ها و توسعه آن می‌تواند مقدمه‌ای برای توسعه شهر باشد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «نواب قائدی» ضمن ابراز خرسندی از همکاری یاوران شورا با مدیریت شهری در رفع مشکلات مردم، از این افراد به عنوان زحمتکشان بدون مزد و منت یاد کرد و افزود: شورای شهر و شهرداری، یاوران شورا را از بدنه‌ی خود جدا نمی‌داند و در تلاش است با همکاری و مشارکت انها با جدیت بیشتر مشکلات محله‌ها را رفع کنند.
وی با بیان اینکه مردم ولی‌نعمتان ما هستند و باید با تمام توان در راستای فراهم‌کردن رفاه و آسایش آنها تلاش کرد، خدمت صادقانه به آنها را از زیباترین و با فضیلت‌ترین کارها نزد خداوند بزرگ دانست و افزود: یاوران شورای اسلامی محله‌ها و همه کسانی که در راه خدمت به مردم گام برمی‌دارند، از جایگاه رفیعی نزد پروردگار برخوردارند.
ناظر شورا در منطقه ۶ شهرداری شیراز با تاکید بر اینکه تکریم مردم باید تحت هر شرایطی سرلوحه فعالیت باشد، گفت: امروزه شهر و هر محیط اجتماعی با شهروندان معنی پیدا می‌کند و بی‌شک بقای شورا و مدیریت شهری نیز به مشارکت و حضور مردم وابسته است.
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز، نگاه شورا و شهرداری به شهر را مبتنی بر نگاهی برابر و عدالت محور برشمرد و ادامه داد: ارائه خدمات به شمال و جنوب شهر شیراز برای شورای شهر و مدیریت شهری یکسان است زیرا این مردم هستند که از نقاط مختلف شهر با پرداخت عوارض، مدیریت شهری را در ارائه خدمات  آبادانی شهر همراهی می‌کنند.
دکتر قائدی، بازدیدهای میدانی و حضور در سطوح محلی را فرصت مناسبی برای شناخت تقاضاهای مردمی دانست و افزود: به منظور تحقق رویکرد محله محوری، سرعت‌بخشیدن به رفع معضلات شهری، با حضور کارشناسان کمیسیون، مدیران شهرداری منطقه و یاوران شورا، به صورت مستمر از محله‌های مختلف منطقه بازدید میدانی خواهیم کرد تا پس از شناسایی این مشکلات در راستای رفع آن اقدام کنیم.

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۱:۰۹:۵۲

دیدگاه های شما