امروز: جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر قائدی: تمام توان خود را برای جلب رضایت شهروندان به کار خواهیم بست

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز دربازدید میدانی از محله دینکان گفت: تمام توان خود را برای جلب رضایت شهروندان به کار خواهیم بست.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، به منظور پاسخگویی به درخواستهای شهروندان و بررسی نیاز محله‌ها، دکتر «نواب قائدی»به همراه شهردار منطقه شش و یاوران شورا، از محله دینکان بازدید کردند.
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در این بازدید، ارائه خدمات در محله‌ها را در راستای ارتقای سطح زندگی و رضایتمندی شهروندان مهم برشمرد و افزود: برای رفع نیازهای محله‌ها و جلب رضایت شهروندان، آنچه که در توان داریم را، به کار خواهیم بست.
ناظر شورا در منطقه ۶ شهرداری شیراز، بازدیدهای میدانی از محله ها را سبب شناخت نیازها، تسریع و افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان قلمداد کرد و بیان داشت: خروجی این بازدیدها بی‌شک رضایتمندی شهروندان را در پی خواهد داشت.
عضو شورای شهر شیراز با تاکید بر توجه و اهتمام برای رفع و یا کاهش مشکلات محله‌ها، از مسئولان اجرایی منطقه و کارشناسان کمیسیون عمران شورا خواست تا با اولویت بندی نیاز محله‌ها، پیگیر مسائل و مشکلات شهروندان تا حصول نتیجه باشند.
قائدی خاطر نشان کرد: خدمت بی منت و صادقانه به مردم از مهمتریت وظایف و رویکردهای شورای شهر و مدیریت شهری است و در این مسیر نباید از هیچ کوششی دریغ کنیم.

۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۲۱:۲۲:۵۸

دیدگاه های شما