امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بنی زمانی: لایحه کارت اوراق بستانکاری بررسی شد

بنی زمانی: لایحه کارت اوراق بستانکاری بررسی شد

صدو پانزدهمین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز به بررسی لایحه‌ی کارت اوراق بستانکاری پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سینا بنی‌زمانی» گفت: در گذشته مصوبات بسیاری درباره این لایحه وجود داشت و مقررشده بود که پس از بررسی گروه کارشناسی نتیجه‌ی بررسی ارائه شود.
وی با بیان اینکه بخشی از لایحه شهرداری در کمیسیون بررسی و اصلاح شد افزود: مقرر شد ادامه این لایحه در جلسه آینده کمیسیون بررسی شود.
رییس کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد: طرح اعضا مبنی بر الزام شهرداری به دریافت مبلغی از اراضی واگذاری با حفظ مالکیت تحت عنوان اجاره در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: این طرح از سوی بیشتر اعضا مورد موافقت قرار گرفت و به منظور کامل کردن طرح با نظر کارشناسی، مقررشد ادارات مختلف زیرمجموعه شهرداری، مانند اداره حقوقی، املاک و شهرسازی جلسات مشترکی برگزار و گزارشی از واگذاری‌های گذشته تاکنون و همچنین پیشنهاداتی برای تفکیک کاربری و متراژهای واگذاری را به کمیسیون ارائه دهند.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد: اصلاح مصوبه شورا مبنی بر پیشنهاد واگذاری اذن در انتفاع ۱۰۰۰متر مربع از باغ شهرداری واقع در محله چوگیا به منظور احداث حسینیه و مجتمع فرهنگی با حفظ مالکیت شهرداری نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به مصوبه در دور چهارم شورا، حدود هزار مترمربع از باغی واقع در چوگیای بلوار چمران برای احداث حسینیه واگذار شده بود که به دلیل ابهاماتی در این مصوبه، مقرر شد دو عضو کمیسیون از باغ بازدید و نتیجه بررسی را ارائه کنند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۷:۴۷:۴۷

دیدگاه های شما