امروز: پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر دودمان: سند راهبردی شهر هوشمند شیراز در کمیسیون هوشمندسازی شورا بررسی شد

دکتر دودمان: سند راهبردی شهر هوشمند شیراز در کمیسیون هوشمندسازی شورا بررسی شد
چهارمین جلسه کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز به معرفی و بررسی سند راهبردی و تفصیلی شهر هوشمند شیراز پرداخت.
به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «لیلا دودمان» گفت: پس از ارائه پیشنهادات درباره سند هوشمندسازی فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری در جلسه، مقرر شد پروژه‌ها بر اساس هدف‌گذاری طرح هوشمندسازی تفکیک شوند.
وی پررنگ‌کردن بحث‌های هوشمندسازی و تفکیک بحث‌ پروژه‌های اتوماسیونی شهرداری از پروژه‌های هوشمندسازی را از دیگر تصمیمات جلسه عنوان کرد و افزود: پس از بررسی چالش‌‌های سازمان فاوا و وضعیت ان در شهرداری، مقرر شد سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز نسبت به ساده‌سازی فرایندها، نوشتن مدل‌های درون سازمانی(BPS) و همکاری با کارشناس خبره در زمینه هوش مصنوعی اقدام کند.
دکتر دودمان، بررسی وضع موجود شهر شیراز در خصوص هوشمندسازی و ارائه زبانی مشترک برای هوشمندسازی که بتواند اقدامات شهرداری را به شهر هوشمند نزدیک‌تر سازد را از دیگر عناوین مطرح شده در جلسه برشمرد و خاطرنشان کرد: ارائه گزارش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز از پروژه‌های فیبر نوری و دیتا و هوشمندسازی معاونتها، سازمانها و مناطق شهرداری شیراز و همچنین بررسی پروژه‌های سازمان از سال ۹۴ تاکنون در دستورکار اینده کمیسیون قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۴:۱۵

دیدگاه های شما