امروز: شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

وعده نایب رئیس شورای شهر شیراز به شهروندان؛ تا پایان سال چندین پروژه بزرگ به بهره‌برداری خواهد رسید

نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز به شهروندان شیراز نوید داد که تا پایان سال چندین طرح و پروژه بزرگ در سطح این شهر افتتاح می‌شود که موجب افزایش رضایت‌مندی آن‌ها خواهد شد. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌المللی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس ابراهیم صبوری در ابتدای یکصد و نهمین جلسه صحن علنی شورا با تبریک میلاد پیامبر اسلام (ص)، گفت: میلاد پیامبر و هفته وحدت را بهانه می‌کنم تا بگویم امروز شاید بیش از هر زمان به ایده‌ی اتحاد میان خود نیاز داریم؛ وحدتی نه‌تنها برای حفظ ظاهر و تأمین مصالح، که با نیتی واقعی و اراده‌ی جدی.
وی با اذعان به اینکه امروز مردم از مجادله‌ی گروه‌های سیاسی خسته شده‌اند و دیگر حتی میلی به پیگیری رقابت‌ها و بگومگوها میان مسؤولان و سیاستمداران ندارند، تأکید کرد: همدلی و آشتی، نه به معنای وانهادن نگاه‌ها و بی تفاوتی در پیگیری و حل امور، بلکه به این معنی است که تلاش کنیم با حفظ چهارچوب‌ها و خطوط گفتمانی خود، در چاله‌ی رقابت‌های سطحی نیفتیم و با تکیه بر آنچه میان ما مشترک است برای بهبود وضعیت و سامان‌دهی امور مردم قدم برداریم.
صبوری ادامه داد: اگر دولت، دستگاه قضا، شهرداری، شورای شهر یا هر دستگاه و سازمان دیگری گامی مثبت و قدمی خیر بر می‌دارد، تنها به آن خاطر که مسؤول آن قوه یا مدیران و تصمیم‌گیران آن سازمان امروز از دسته و جمعیت ما انتخاب نشده‌اند، به ناحق کار و عمل آنها را زیر سؤال نبریم و بر طبل بی اعتمادی و ناامیدی نکوبیم.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به بازیابی اعتماد عمومی و اتحاد اجتماعی داریم، تأکید کرد: کنار هم نشستن ما و وحدت‌مان بر سر حل مسائل گوناگون، در افزایش امید و نشاط در جامعه مؤثر خواهد بود و  این امر تنها در سایه همدلی و وحدت در عین تکثر امکان‌پذیر است.
صبوری در پایان از خبرهای خوش مدیریت شهری شیراز برای شهروندان در آینده نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: این نوید را به همشهریان عزیز شیرازی‌ام می‌دهم که مدیریت شهری در شیراز طی چهار ماه آینده برایشان خبرهای خوبی دارد و افتتاح چندین طرح و پروژه بزرگ طی 120 روز منتهی به پایان سال، تأثیرات قابل توجهی در افزایش رضایت‌مندی شهروندان خواهد داشت.
انتهای پیام/ 

۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۶:۴۸

دیدگاه های شما