امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تذروی: یاوران شورا باید در بیان مشکلات مردم از سیاسی‌کاری پرهیزکنند

تذروی: یاوران شورا باید در بیان مشکلات مردم از سیاسی‌کاری پرهیزکنند
عضو شورای اسلامی شهر شیراز در نشست نماینده‌های یاوران کمیته یاوران شورا گفت: یاوران شورا باید در بیان مشکلات مردم از سیاسی‌کاری پرهیز کنند
به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «محمدتقی تذروی» با بیان اینکه اعضای شورا برای تحقق اهداف شهر و رضایت مردم قسم یاد کردند تصریح کرد: یاوران شورا نیز باید در بیان مشکلات مردم از هرگونه سیاسی‌کاری به دور باشند و همراه با شورای شهر فعالیت کنند.
وی پیگیری درخواستهای مردمی را وظیفه یاوران شورا برشمرد و بر ضرورت رعایت اخلاق و سلسله مراتب در ارائه این درخواست‌ها تاکید کرد.
تذروی جایگاه خود را در شورای پنجم مطلوب ابراز کرد و افزود: دانستن حدود اختیاراتم سبب شد تا در چارچوب شرح وظایف قدم بردارم و دچار سردرگمی در اجرای اهدافم در شورا نشوم.
وی هدف اصلی همراهی یاوران شورا را پیگیری مشکلات مردم دانست و ابراز کرد: یاوران شورا پل ارتباطی مردم و شورا هستند و باید از عملکردها و فعالیتهای شورا و شهرداری به مردم گزارش دهند. 
عضو شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد: وقتی بحث شورایی مطرح است همه باید اتفاق نظر داشته باشند و از هرگونه تندروی بپرهیزند؛ انتظارات باید به حق و به جا باشد
تذروی درپایان از برگزاری جلسات با یاوران مناطق برای بررسی و رفع مشکلات مردم خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۸:۰۲:۲۳

دیدگاه های شما