امروز: جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک خبر داد؛ رونمایی از سامانه ویژه حمل و نقل جانبازان و معلولان

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز از رونمایی از سامانه ویژه حمل و نقل جانبازان و معلولان خبر داد و گفت: 5 دستگاه ون ویژه معلولان به زودی شروع به کار و به این عزیزان ارائه خدمت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر نواب قائدی با اشاره به طرح کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک این شورا مبنی بر راه‌اندازی سامانه حمل و نقل ویژه معلولان و تحقق وعده شورای شهر، اظهار داشت: با توجه به محدودیت‌های موجود در زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی و عدم امکان استفاده معلولان و جانبازان از این سیستم‌ها، طرح راه‌اندازی سامانه ویژه حمل و نقل عمومی در کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورا مطرح و پس از تصویب شورا، در سال 97 به شهرداری ابلاغ شده بود.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز ادامه داد: بر اساس این طرح شهرداری مکلف شد که با خرید 5 دستگاه ون و مناسب‌سازی آن، سامانه حمل و نقل ویژه جانبازان و معلولان را راه‌اندازی کند.

قائدی ضمن با ابراز خرسندی از شروع به کار این سامانه و تقدیر از تلاش شهرداری شیراز در این خصوص، از خیرین شهر شیراز و استان خواست که برای توسعه این طرح شورا و شهرداری شیراز را کمک کنند.

انتهای خبر/

۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۸:۴۷

دیدگاه های شما