امروز: پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

ناظر شورای شهر شیراز در منطقه10: تا پایان سال هر 5 روز یک پروژه در منطقه10 کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود

«دکتر علی ناصری» ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه 10، اقدامات شهرداری را در این منطقه چشمگیر خواند و گفت: شهرداری تا پایان سال حدود هر روز یک پروژه کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌کند که 20 درصد آن‌ها به منطقه ده اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، در نشست مشترکی که با حضور دکتر علی ناصری عضو شورای شهر، شهردار منطقه 10، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی، مدیران منطقه ده شهرداری شیراز، اعضای یاوران شورای شهرک گویم، نمایندگان معاونت حمل و نقل ترافیک و نماینده شرکت نفت برگزار شد، در خصوص بیان مشکلات محله گویم بحث و برای مشکلات طرح شده تدابیری اندیشیده شد.

در این نشست، ناظر و نماینده شورای شهر در منطقه ده شیراز، ضمن تقدیر از زحمات یاوران شورای اسلامی گویم ، گفت: پروژه‌های بزرگی همچون لوله‌گذاری، آسفالت و زیرسازی کوچه‌ها و خیابان‌ها، جدول‌گذاری جهت دفع آب‌های سطحی و تعریض محور شیراز سپیدان، از جمله اقدامات عمرانی شهرداری است که در شهرک گویم انجام شده است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه شهرک گویم، از لحاظ امکانات و تجهیزات جزو مناطق کم برخوردار شیراز محسوب می‌شود، گفت: در راستای ارتقای این شهرک و حل مشکلات شهری، تاکنون شهرداری اقدامات بسیار چشمگیری در این منطقه انجام داده است.

ناصری با اشاره به اینکه شهرداری شیراز تا پایان امسال طی ۱۰۰ روز ۱۰۰ پروژه را افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌کند، گفت: حدود ۲۰ درصد از این پروژه‌ها مربوط به شهرداری منطقه ده است که امیدواریم با اجرای آنها بخش عمده‌ای از مشکلات شهروندان این منطقه کاسته شده و مسیر توسعه در این محدوده شهری شتاب بیشتری بگیرد.

وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: به منظور شناسایی درخواست‌های مردمی و رسیدگی به مشکلات منطقه، برنامه‌ریزی شده است که جلسات یاوران شورا با حضور متولیان و ادارات ذی‌ربط به صورت هفتگی و با موضوعات مشخص، در دفتر شهردار منطقه ده برگزار شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شیراز با بیان اینکه می‌بایست برای مردم هر کاری انجام داد حتی اگر به ضرر مسؤولین باشد، گفت: یاوران شورای اسلامی محلات، همکاری و همراهی خوبی با این منطقه از شهرداری دارند و در پیشبرد اهداف منطقه بسیار تأثیرگذار هستند.

پایان خبر/

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۸:۳۸:۳۱

دیدگاه های شما