امروز: یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شیراز به مناسبت حوادث مراسم تشییع شهید سپهبد سلیمانی و سقوط هواپیما

رئیس شورای اسلامی شیراز با صدور پیامی حوادث مراسم جان‌باختن تعدادی از هموطنان‌مان در مراسم تشییع شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همچنین سقوط هواپیمای تهران - کی‌یف را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، متن پیام تسلیت دکتر سید عبدالرزاق موسوی به این شرح است:

«

بسم الله الرحمن الرحیم
إنّا لله و إنّا إليهِ رَاجعُون

در روزهایی که ملت شریف ایران، در سوگ سردار سرافراز اسلام و ایران، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، نشسته‌اند و با حضوری باشکوه در مراسم تشییع این شهید بزرگوار و همراهان گرانقدرش، جلوه‌هایی کم‌نظیر از انسجام، وحدت، همدلی و عظمت ایران و ایرانی را به رخ جهان کشانده‌اند؛ خبر تلخ جان باختن ده‌ها نفر و مصدوم شدن صدها نفر از این عزاداران به دلیل ازدحام جمعیت، موجب تأسف و تألم ملت شریف ایران به ویژه دیار کریمان شد.
ساعاتی پس از این خبر و هنگامی که غم از دست دادن شهدای مقاومت و نیز حادثه‌ی مراسم تشییع این عزیزان، هنوز بر دل‌هایمان سنگینی می‌کرد، حادثه‌ی سقوط هواپیمای تهران - کی‌یف و جان‌باختن ۱۷۶ نفر ازجمله ۱۴۷ نفر از هموطنان‌مان، موجب حزن و اندوه مضاعف شد.
اینجانب ضمن تسلیت این دو ضایعه‌ی غم‌انگیز به خانواده‌های معزز جان‌باختگان و عموم ملت شریف ایران، از خداوند رحمان و رحیم برای جان‌باختگان این دو حادثه، علوّ درجات و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

سید عبدالرزاق موسوی
نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز
و رئیس شورای اسلامی شهر شیراز»

پایان پیام/

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۲:۰۶:۳۶

دیدگاه های شما