امروز: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر قائدی خبر داد؛ پل عابر پیاده شهرک مدرس (ابتدای شهرک میانرود) به بهره‌برداری رسید

پل عابر پیاده شهرک مدرس (ابتدای شهرک میانرود) به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز؛ رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک این شورا امروز سی‌ام دی‌ماه در بازدید از پل‌های عابر پیاده در حال احداث سطح شهر، بر تسریع در اجرای این پل‌ها تاکید کرد.

دکتر «نواب قائدی» از بهره برداری پل عابر پیاده شهرک مدرس (ابتدای میانرود) خبر داد و گفت: عملیات اجرا و نصب این پل به اتمام رسیده و از عصر امروز مورد استفاده شهروندان عزیز قرار گرفته است.

وی حفظ جان عابرین پیاده در عبور از معابر شهری را مهم برشمرد و با بیان اینکه این پلها نیز در همین راستا و با هدف حفظ جان و امنیت عابرین پیاده اجرا شده اند، افزود: به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان و مصونیت از حوادث رانندگی، پل عابر پیاده بلوار مطهری جنوبی نیز مراحل پایانی نصب و اجرای خود را طی می کند و ظرف یک ماه آینده به بهره برداری می رسد.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز گفت: با احداث این پل شهروندان به سهولت و بدون خطر تصادف می توانند از بلوار مطهری جنوبی به بوستان حدیث و نقاط دیگر مجاور آن دسترسی داشته باشند.

قائدی خاطر نشان کرد: نیاز سنجی و مکان یابی پلهای عابر پیاده سطح شهر با توجه به وجود مکانهای پرتردد و مراکز عمومی لحاظ می شود.

انتهای خبر/

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۷:۳۰:۰۱

دیدگاه های شما