امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دعوت شورای اسلامی شهر شیراز از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن

شورای اسلامی شهر شیراز با صدور پیامی از عموم مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر، متن این بیانیه به این شرح است:

بیست و دوم بهمن 1357 را می‌توانیم پایانی بر قرن‌ها حکومت استبداد و صدها سال وابستگی و سرسپردگی به استکبار جهانی بدانیم؛ انقلابی که با فریاد «نه» به خودکامگی، ظلم و ستم، «نه» گفت و به استقبال استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به معنی حکومت مردم مسلمان ایران‌زمین بر سرنوشت خویش رفت.

اینک، در چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ که از حاصل سال‌ها مجاهدت، مقاومت و مبارزه مردم ایران‌زمین برای دستیابی به سه اصل «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» بهره می‌بریم؛ بر ماست که برای حفظ و تقویت و یا تحقق‌بخشی حداکثری به این سه اصل مهم؛ این مناسبت تاریخی را گرامی بداریم.

شورای اسلامی شهر شیراز، ضمن تبریک مجدد چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با تأکید بر اهمیت بیش از پیش توجه به شعارهای انقلاب و کوشش حداکثری در جهت جلب رضایت و اعتماد عمومی؛ از همه‌ی هم‌وطنان عزیز به ویژه شهروندان شریف شیراز، برای حضور با شکوه در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن 98 دعوت به عمل می‌آورد.

امید می‌رود حضور پر صلابت ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به ویژه در هنگامه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی؛ تضمین‌بخش استمرار انقلاب اسلامی و تحکیم آن باشد.

 

شورای اسلامی شهر شیراز
بیست و یکم بهمن ماه 1398

۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۷:۵۷:۱۴

دیدگاه های شما