امروز: دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رئیس کمیسیون گردشگری و زیارتی: تبدیل وضعیت بانوان شهرداری و شورا پیگیری شود

رئیس کمیسیون گردشگری و زیارتی شورای اسلامی شهر شیراز بر پیگیری تبدیل وضعیت کارکنان بانوی شهرداری و شورا تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سولماز دهقانی» در مراسم گرامیداشت روز زن و تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری و شورا با تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س)، گفت: مهم ترین مطالبه بانوان شاغل در شهرداری که سال‌های گذشته نیز بر آن تاکید داشته‌اند تبدیل وضعیت آنهاست و انتظار می‌رود شهردار و دیگر مسئولان شهرداری این موضوع را به طور جد پیگیری کنند.

وی با اشاره به این مهم که بانوان ما امروز در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی اثرگذار هستند، تصریح کرد: این مساله بیانگر آن است که باید با مطالبه‌گری به‌حق و به‌جا فرصت حضور آنها را در جامعه تسهیل بخشیم.

او به مساله تامین امنیت روحی و روانی بانوان در محیط کار نیز اشاره داشت و افزود: این موضوع بیش از هر چیز در پیشرفت شغلی و کیفیت کار بانوان موثر است.

این عضو شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد :آنچه بیش از هرچیز می‌تواند در افزایش کارکرد بانوان تاثیر مثبت بگذارد تضمین امنیت روانی آنها در محیط کار است.

دهقانی در پایان از بانوان حاضر در سالن درخواست کرد مطالبات خود را مطرح کرده و بی واسطه صدای خود را به گوش شهردار و مدیران شهری برسانند که این موضوع با استقبال بانوان مواجه شد و تعدادی از آنها با استفاده از تریبون موجود مطالبات خود را عنوان کردند.

پایان خبر/

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۴:۱۴

دیدگاه های شما