امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر قائدی: فاز نخست تقاطع غیر همسطح استاد محمد بهمن بیگی به زودی به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز از افتتاح فاز نخست تقاطع غیر همسطح استاد محمد بهمن بیگی تا قبل از شروع سال جدید خبر داد.
 


نواب قائدی در بازدید از پروژه تقاطع غیر همسطح استاد محمد بهمن بیگی، گفت: با تلاش شبانه روزی همکارانمان در حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری و پیمانکار مربوطه، فاز نخست تقاطع غیر همسطح محمد بهمن بیگی یعنی مسیر ورودی از سمت بوشهر به شهر شیراز و ورودی زیرگذر این تقاطع به سمت بزرگراه مهدیه و همچنین راستگرد شرق به شمال و شمال به غرب، تا پایان سال بهره برداری و زیر بار ترافیکی خواهد رفت.
وی پروژه های تقاطع غیر همسطح استاد بهمن بیگی، بزرگراه مهدیه و تقاطع غیر همسطح شهید رودکی را سه پروژه خوب عمرانی شهرداری شیراز که در راستای تکمیل رینگ پیرامونی شهر در دست اجرا هستند عنوان کرد و بیان داشت: با تکمیل این سه پروژه، بلوار امیر کبیر از وجود خودروهای سنگین نجات یافته و شاهد تسهیل ترافیک در این بلوار خواهیم بود.
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک با تصریح اینکه پس از تکمیل مسیرهای روگذر پروژه، عملیات عمرانی زیرگذر این پروژه نیز آغاز خواهد شد، ابراز امیدواری کرد: با افتتاح فاز نخست پروژه تقاطع غیر همسطح محمد بهمن بیگی، شاهد سهولت تردد برای شهروندان شیرازی و میهمانان نوروزی باشیم.
مهندس اسماعیل صالحی معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز در این بازدید با اشاره به مشکلات موجود در اجرای این پروژه ، بیان داشت: جابجایی شبکه های آب و گاز و دکل های فشار متوسط و فشار قوی برق در مسیر پروژه و همچنین بحث فیبر نوری در قسمت زیرگذر این پروژه، از جمله مشکلاتی بوده است که در اجرای این پروژه وجود داشته و علاوه بر اینکه شهرداری را متحمل هزینه های زیادی نمود، زمان زیادی نیز صرف رفع این مشکلات شد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز خاطر نشان کرد: وجود این مشکلات در اجرای این پروژه نه تنها در راندمان کاری همکاران ما تاثیر منفی نداشت، بلکه با اراده ای قوی تر و تلاشی مضاعف و شبانه روزی، طبق برنامه زمان بندی، این پروژه در آستانه  بهره برداری قرار گرفته تا شهروندان فهیم شهر شیراز و مراجعه کنندگان به این کلانشهر بتوانند از خدمات شهرداری استفاده نمایند.
پایان خبر/
 

۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۵:۵۴

دیدگاه های شما