امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

درخواست شورای شهر شیراز؛ سفرهای ریلی و هوایی به شیراز را هم متوقف کنید/ شهروندان در خانه بمانند

شورای اسلامی شهر شیراز با صدور پیامی ضمن تقدیر از متولیان برای توقف سفرهای زمینی به شیراز، خواستار لغو سفرهای ریلی و هوایی شدند و از مردم نیز خواستند به پویش «#در_خانه_بمانیم» بپیوندند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، متن پیام اعضای این شورا بدین شرح است:
«به نام خدا
با سلام و احترام
إِنَّمَا بُعِثْتُ لِأُتَمِّمَ مَکارِمَ الْأَخْلَاقِ: به درستی که من برای به کمال رساندن مکارم اخلاق مبعوث شده‌ام.
بعثت پیامبر رحمت، نبی مکرم اسلام، بزرگ‌مایه رحمت الهی را به مردم شریف، مهربان و مهمان‌نواز شیراز، که در شرایط موجود و برای حفظ سلامتی خود و دیگران نمی‌توانند پذیرای مهمانان باشند و انشاءالله در فرصت مناسب میزبان همه عزیزان خواهند بود؛ تبریک عرض می‌نماییم.
به عنوان نمایندگان مردم شریف کلان‌شهر شیراز، ضمن تقدیر از رئیس و اعضای محترم شورای تأمین استان و شهرستان شیراز در مسدود کردن مبادی ورودی زمینی و تعطیلی پایانه‌های برون‌شهری، درخواست جدی داریم که در موضوع توقف سایر مسافرت‌های هوایی و ریلی نیز اقدام ؛ خاضعانه از شهروندان شریف و عزیز شیرازی می‌خواهیم که با ماندن در خانه به پویش نجات‌بخش «#در_خانه_بمانیم» بپیوندند.
لازم می‌دانیم که مراتب تقدیر و تشکر خود را از اقدامات اتحادیه‌ها و اعضای اتاق اصناف، مغازه‌داران و کسبه، نیروهای هلال احمر، نظامی و انتظامی و قضایی و بسیج، سازمان‌های مردم‌نهاد، یاوران شورای اسلامی شهر، شهرداری شیراز که شایسته و برجسته ظاهر شد، جامعه ایثارگر و فداکار درمانی و بهداشتی استان و شیراز که برگ زرینی در دفاع از سلامتی مردم از خود به جای گذاشته‌اند، اعلام نماییم.
اعضای شورای اسلامی کلان‌شهر شیراز»
پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۱:۵۶

دیدگاه های شما