امروز: چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رئیس شورا: قدردان همراهی شیرازی‌ها در مقابله با کرونا هستیم/راه عبور از بحران‌ها اعتماد به مردم است

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به همراهی مردم در پویش «#در_خانه_بمانیم»، گفت: پیام مهم مردم به ما و مسؤولین این بود که هر جا منافع ملی و عمومی ایجاب کند، با تمام وجود در صحنه حاضر شده و از هویت و منافع عمومی و مردمی پاسداری می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور‌ بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «سید عبدالرزاق موسوی» با تقدیر از همراهی مردم بزرگوار ایران و به ویژه شهروندان شیرازی در پیوستن به پویش «#در_خانه_بمانیم»، گفت: این همراهی به ویژه در روز سیزدهم فروردین ماه که به حسب سنت ما ایرانیان بیرون رفتن از خانه مصداق یک فرهنگ عمومی شده است، نشانگر اوج همکاری مردم با مسؤولین و بیانگر اولویت نخست مردم در حفظ سلامتی خود و همنوعان بود.
وی با اشاره به پیام دیگر مشارکت مردم در این پویش، اظهار داشت: مردم یک پیام مهم به ما و مسؤولین منتقل کردند که هر جا منافع ملی و عمومی ایجاب کند با تمام وجود در صحنه حاضر شده و به کشور، مردم و هم‌نوعان خود خدمت کرده و همچنین از هویت و منافع عمومی و مردمی پاسداری می‌کنند.
موسوی تأکید کرد: ما و مسؤولین باید این پیام مهم را درک و در همه شرایط به مردم اعتماد کرده و بدانیم که مشارکت مردم در اداره امور کشور و رویارویی با مشکلات به جهت عبور از بحران‌ها سرمایه همیشگی و دائمی ماست.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در پایان با قدردانی از همراهی تک تک شهروندان شیرازی، خاطرنشان کرد: لازم می‌دانم مراتب تقدیر و سپاس خود را از این حرکت بزرگ و همزیستی شایسته مردم فهیم، شریف و فرهنگ‌مدار شیراز تقدیم کنم.
پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۱:۲۸

دیدگاه های شما