امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

اطلاعیه/ شیرازی‌ها درخواست‌های خود را با تماس تلفنی مستقیم با اعضای شورای شهر در میان بگذارند

برنامه‌ زمان‌بندی تماس تلفنی مستقیم شهروندان با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، با هدف کاهش مراجعه حضوری شهروندان به ادارات و تامین سلامت عمومی، برنامه‌ زمان‌بندی تماس تلفنی مستقیم شهروندان با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز از طریق شماره تلفن ۰۷۱۳۷۳۶۸۵۳۰ اعلام شد.
بر پایه این گزارش، «سید عبدالرزاق موسوی» رئیس شورای اسلامی شهر شیراز از ساعت ۱۳ الی ۱۵ روزهای یکشنبه پاسخگوی تماس تلفنی مستقیم شهروندان است.
روزهای شنبه «سینا بنی‌زمانی» رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورا و ناظر منطقه ۹ شهرداری و «قاسم مقیمی» رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری و ناظر منطقه ۷ به ترتیب از ساعت  ۹الی ۱۱ و ۱۱ الی ۱۳ به مطالبات و خواسته‌های تلفنی شهروندان پاسخ می‌دهند.
در روزهای یکشنبه «محمدتقی تذروی» عضو دیگر شورا از ساعت ۹ الی ۱۱، و «نواب قائدی» رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر منطقه ۶ از ساعت ۱۱ الی ۱۳ به تماس‌های تلفنی شهروندان به صورت مستقیم پاسخ می‌دهند.
در روزهای دوشنبه «ابراهیم صبوری» نایب رئیس شورا و ناظر منطقه ۲ و «نوذر امامی» رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر منطقه ۵ به ترتیب از ساعت ۹ الی ۱۱ و ۱۱ الی ۱۳ پاسخگوی سؤالات و خواسته‌های شهروندان شیرازی هستند.
ساعت ۹ الی ۱۱ روزهای سه‌شنبه به پاسخگویی تلفنی «سعید نظری» سخنگوی شورا و ناظر منطقه ۱۱ اختصاص یافته و «سولماز دهقانی» رئیس کمیسیون گردشگری و زیارتی شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر منطقه ۸ نیز از ساعت ۱۱ الی ۱۳ همان روز پاسخگوی تماس تلفنی مستقیم شهروندان است.
روزهای چهارشنبه «لیلا دودمان» رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات و ناظر منطقه یک شهرداری از ساعت ۹ الی ۱۱ و «احمد تنوری» رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای پنجم شیراز و ناظر منطقه ۴ از ساعت ۱۱ الی ۱۳ به تماس‌های تلفنی شهروندان پاسخ می‌دهند.
«علی ناصری» رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و ناظر منطقه ۱۰ در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۹ الی ۱۱ و «سید احمدرضا دستغیب» دیگر عضو شورای اسلامی شهر شیراز  و ناظر منطقه ۳ شهرداری نیز از ساعت ۱۱ الی ۱۳ همین روز پاسخگوی مطالبات و تماس‌های تلفنی شهروندان هستند.
گفتنی است شورای اسلامی شهر شیراز نخستین شورای اسلامی کشور بود که با هدف کاهش گسترش ویروس کرونا در روزهای نخست شیوع این ویروس اقدام به تشکیل جلسات خود به صورت ویدئوکنفرانسی کرد و به منظور جلوگیری از تجمع شهروندان در فضای اداری امکان ارتباط تلفنی مستقیم با بخش‌های مختلف شورا از جمله رؤسای کمیسیون‌ها، ناظرین مناطق یازده‌گانه و سازمان‌های شهرداری شیراز و بخش‌های اداری این شورا را فراهم کرده است.
 پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۶:۴۶

دیدگاه های شما