امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

15 مدیر روابط عمومی‌ فعال در فهرست خادمان و سفیران استان فارس قرار گرفتند

همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی و به ابتکار اداره کل پست فارس 15 مدیر روابط عمومی فعال در فهرست یک از هزار خادمان و سفیران استان قرارگرفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای شهر شیراز و به نقل از روابط عمومی پست فارس، بر این اساس به نشانه تقدیر از فعالیت روابط عمومی‌های استان فارس تمبر یادگاری این افراد درقالب «روابط عمومی اثرگذار و معنا گرا» چاپ و منتشرشده است.

مشاور مدیرکل پست استان فارس در این خصوص، گفت: از این تعداد سه نفر از بانوان فرهیخته‌ای هستند که همپای مردان در بخش روابط عمومی توانسته‌اند به خوبی ایفای نقش کنند.

«حجت رحیم زاده»، افزود: روابط عمومی‌های شاخص استان خادمان و سفیرانی هستند که توانسته‌اند شاخص‌های این خطه از کشورمان را ارتقاء دهند.

وی ادامه داد: در راستای این طرح ابتکاری، پست فارس با چاپ تمبر مدیران، نخبگان، هنرمندان، قاریان نوجوان، روحانیت، خانواده معظم شهدا و خبرنگاران به عنوان سفیران و خادمان درصدد معرفی آنان به نسل جوان و نوجوان است.

او تصریح کرد: منشور اصلی طرح یک از هزار معرفی سفیران و خادمان الگو گرفتن از دانش و بینش آنان و اجرایی کردن ایده‌های نوین در جامعه است.

وی افزود: با اجرای معرفی سفیران و خادمان کار شناسایی نخبگان و افراد موثر در ارتقاء شاخص‌های مختلف استان فارس آغاز شده و ادامه دارد.

او تصریح کرد: با انتشار تمبر سفیران و خادمان عملا فارس دارای آلبوم بهترین‌های این استان خواهد شد.

پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۴:۰۷

دیدگاه های شما