امروز: جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بیانیه روز قدس اعضای شورای اسلامی شهر شیراز: همه‌گیری کرونا مانع از حمایت از مظلومان جهان نخواهد شد

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با صدور بیانیه‌ای بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین در آستانه روز قدس تاکید کردند.

در بیانیه اعضای شورای اسلامی شهر شیراز آمده است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

«مساله‌ روز قدس هم امسال از هر سال مهم‌تر است. البته مساله فلسطین یک مساله‌ اساسی است و مخصوص دولت‌ها و کشورهای اسلامی هم نیست؛ مساله فلسطین یک مساله‌ انسانی است»

مقام معظم رهبری

روز قدس یادگار ماندگار امام راحل(ره) سنتی بزرگ در راه مقابله با هرگونه ظلم و استکبار بنا نهاده و خیل عظیم مجاهدان فی سبیل الله را به خیابان‌ها می‌کشاند تا با زبان روزه فریاد مظلوم خواهی سر دهند. این روز همواره بیش از پیش مورد استقبال عدالت‌خواهان جهان قرار گرفته و هر سال باشکوه‌تر از گذشته برگزار می‌شود.

۴۰ سال است قدس عزیز و مردم مظلوم فلسطین که در حصار آهنین دژخیم صهیونیست قرار گرفته، فریادرسی جز فریاد مسلمانان در روز قدس ندارند و هر سال هزاران چشم مظلوم و بی‌پناه در انتظار حمایت جهانی در روز قدس است.

امسال اما روز جهانی قدس در گیر و دار اپیدمی بیماری کووید ۱۹ قرار گرفته و امکان برگزاری راهپیمایی با هدف حفظ سلامت عمومی مهیا نیست. اما این محدودیت هرگز باعث نخواهد شد خیل مشتاقان نخستین قبله مسلمانان، مردم بزرگ فلسطین را از یاد ببرند.

قطعا مشکلات ناشی از همه‌گیری بیماری اپیدمی نمی‌تواند سد راه تلاش برای دستیابی آرمان‌های انقلاب اسلامی و حمایت از مظلومان جهان شود. بر همگان فرض است با گرامیداشت یاد شهدای انتفاضه و دیگر شهدای محور مقاومت، بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین همچون گذشته استمرار ورزند.

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز همسو با همه ظلم ستیزان در هر گوشه از جهان بر حمایت بی دریغ خود از مردم مظلوم فلسطین تاکید کرده و هر گونه اقدام رژیم سفاک و صهیونیستی اسرائیل برای الحاق کرانه های باختری را محکوم می‌کنند.

پایان/ 

۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۹:۳۰

دیدگاه های شما