امروز: جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تذروی: امیدواریم اقدامات دستگاه‌های امنیتی و قضایی تا ریشه‌کنی فساد ادامه یابد

یک عضو شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه این روزها شاهد اراده قاطعی از سوی دستگاه‌های امنیتی و دادگستری در برخورد با مفسدان و متخلفان هستیم، گفت: امیدواریم که اقدامات دستگاه‌های امنیتی و قضایی تا ریشه‌کنی فساد ادامه یابد.

 به گزارش دریافتی روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «محمدتقی تذروی» در این بیانیه نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم
«مبارزه با فساد، یک جهاد واقعی و البته کار بسیار دشواری است» (مقام معظم رهبری).
 در سالروز رحلت امام خمینی (ره) گرامی می داریم یاد و خاطره و آرمانهای آن عزیز سفر کرده و نیز یاران باوفای ایشان در قیام پانزدهم خرداد 
 نظام مقتدر اسلامی ایران در حوادث سالهای اخیر همچون نابودی داعش و توقیف نفتکش و سربازهای انگلیسی و آمریکایی و نیز موشکباران پایگاه نیروهای تروریستی آمریکا در عین الاسد و ارسال نفتکشها به ونزوئلا در شرایط تحریم، به جهان ثابت نموده است که دارای نظام مقتدر و مستقلی است و در جایگاهی قرار دارد که هیچ نیروی خارجی توان تهدید ملت بزرگوار ایران را ندارد.
در حوزه داخلی یکی از نمادهای اقتدار، برخورد با مدیران و مسئولان فاسد و متخلفی است که با ایجاد شبکه های فساد و رانت، زمینه تخلفات و سواستفاده ها و تولید ثروتهای نامشروع را فراهم نموده و نیز موجب خدشه دار نمودن چهره نظام مقدس جمهوری اسلامی می شوند.
این روزها شاهد اراده قاطعی از سوی دستگاههای امنیتی و دادگستری در برخورد با مفسدان و متخلفان هستیم که با وجود پیچیدگی ها و فشارهای سیاسی قاطعانه و شجاعانه به این عرصه ورود نموده اند.
اینجانب به نوبه خود و به نمایندگی از مردم شریف و شهید پرور شیراز در شورای اسلامی شهر از اقدامات این عزیزان کمال تشکر و قدردانی را دارم و حمایت همه جانبه خویش را از این عزیزان بویژه رئیس کل دادگستری استان فارس و دادستان محترم و سربازان گمنام امام زمان(عج)  اعلام می نمایم و امیدوارم که تا ریشه کنی فساد از شهر و استان این اقدامات شجاعانه و عاقلانه ادامه یابد و امید که  موجب رضایت روح امام (ره) و شهدا باشد.
والعاقبه للمتقین
محمدتقی تذروی
۱۳۹۹/۳/۱۴

۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۰:۵۰:۲۷

دیدگاه های شما