امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رئیس کمیسیون هوشمندسازی شورای شهر شیراز: کارگروه سامانه شهرسازی تشکیل می‌شود

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز گفت: کارگروه سامانه شهرسازی توسط معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی تشکیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «لیلا دودمان» با اشاره به بیست و نهمین جلسه کمیسیون که با حضور کارشناسان و مدیران شهرداری و مشاوران شورا تشکیل شد، از بررسی تکالیف بودجه مصوب سال 99 گفت و افزود: در این جلسه برنامه زمان‌بندی اجرای پروژه‌ها توسط کلیه معاونت‌ها و پیشرفت پروژه‌های شش ماهه اول سال تعیین شد.

وی خاطرنشان کرد: گزارش این نشست به صورت هر 15 روز یک‌بار به کمیسیون هوشمندسازی ارائه خواهد شد و نماینده‌ای از طرف کمیسیون در کارگروه حضور خواهد داشت.

وی با اشاره به پیشرفت پروژه فیبر نوری نیز عنوان داشت: اولویت‌ها و زمان‌بندی شبکه تحویل 40 کیلومتر به کمیسیون ارسال و گزارش آن ظرف روزهای آینده ارائه می‌شود.

این عضو شورای اسلامی شهر شیراز به بارگذاری برنامه زمان‌بندی تکلیف و پروژه‌ها در نرم افزار فرابر و داشبورد مدیریتی دسترسی به پروژه‌ها و تکالیف تعیین شده نیز اشاره کرد.

دودمان اضافه کرد: معاونت شهرسازی و معماری، معاونت حمل‌ونقل و ترافیک و معاونت خدمات شهری براساس 29 پروژه در خصوص تهيه برنامه زماني و بر اساس ساختار شكسته كار (WBS) ظرف مدت یک هفته گزارش کاملی از نتایج برنامه زمان‌بندی خود را به کمیسیون ارائه خواهد کرد.

گفتنی است در ادامه جلسه پیشرفت پروژه فيبر نوري مطرح و گزارشی از سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات ارائه شد.

پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۴:۱۰

دیدگاه های شما