امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

شورای اسلامی شهر شیراز با صدور پیامی به مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، نقش این دستگاه‌های خدمات‌رسان را در توسعه شهرها و روستاها ویژه و کلیدی توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
چهاردهم تیرماه، روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نام‌گذاری شده است. نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌ویژه در سال‌های اخیر در توسعه شهر و روستا بیش از گذشته گسترش یافته است.
ازجمله در همین موضوع اخیر مبارزه با ویروس کوید ۱۹، نقش شهرداری‌های کشور و به‌ویژه شهرداری شیراز را در مبارزه با این بیماری و کمک به مردم به روشنی و به وضوح دیده و می‌بینیم.
ارائه خدمات مستمر به شهروندان و تلاش برای افزایش کیفیت و کمیت این خدمات و سرعت بخشیدن به آن‌ها و کوتاه کردن فرایند ارائه خدمات از مهمترین اقداماتی است که شهرداری شیراز طی سال‌های اخیر با برنامه‌ریزی و نظارت شورای اسلامی شهر شیراز به آن روی آورده است.
شورای اسلامی شهر شیراز این روز را به همه شهرداران، دهیاران و کارکنان و کارگران شهرداری‌ها و دهیاری‌های سراسر استان و شهرستان شیراز به‌ویژه شهرداری کلان‌شهر شیراز تبریک عرض نموده و به همین مناسبت از خدمات شهردار محترم شیراز، مدیران شهرداری و همکاران محترم آنان، پاکبانان، کارگران و مهندسین این دستگاه خدمات‌رسان، صمیمانه تشکر می‌نماید.
شورای اسلامی شهر شیراز
 

۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۸:۴۵

دیدگاه های شما