امروز: شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

افتتاح دفتر یاوران شورا با هدف تکریم یاوران و تقویت همبستگی اجتماعی

رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در مراسم افتتاح دفتر یاوران شورای محدوده منطقه شش شهرداری شیراز گفت: این مکان به منظور تکریم یاوران شورا، سهولت دسترسی مردم به آنها، تقویت همبستگی اجتماعی و تلاش برای توسعه هرچه بیشترمحله ها راه اندازی شده است.

در این مراسم دکتر«نواب قائدی» با تاکید بر حفظ شان یاوران شورا، اظهار داشت: از آنجا که یاوران شورا، پل ارتباطی بین مردم، شورا و مدیریت شهری محسوب می‌شوند و در واقع پیام رسان مردم و انتقال دهنده مسائل و مشکلات محله‌ها هستند، بنابراین احترام به آنها به منزله تکریم و احترام به مردم است.

وی با بیان اینکه شورای شهر و مدیریت شهری در تلاش برای برقراری عدالت اجتماعی در محله‌ها و پیشرفت و توسعه شهر هستند، خاطرنشان کرد: ارائه خدمات مطلوب به شهروندان به ویژه محلات کمتر برخوردار شهری رویکرد شورای شهر و شهرداری برای ایجاد توازن در خدمات دهی و برقراری عدالت اجتماعی است.

عضو شورای شهر شیراز و ناظر شورا در شهرداری منطقه شش، شناسایی نیازهای شهر و مردم را مهم بر شمرد و ادامه داد: در این خصوص نهادهای مردمی خصوصا یاوران شورا می‌توانند با همکاری و همگرایی خود مدیریت شهری را در ارائه خدمات مورد نیاز شهر، یاری رسانند.

گفتنی است در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین کرمی امام جماعت مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) شهرک جوادیه، جمعی از یاوران شورا، دکتر اسماعیلی شهردار منطقه شش و معصومی مسئول کمیته اجرایی یاوران شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۱۹:۲۸

دیدگاه های شما