امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر شیراز: ابعاد خروج کارخانه روغن نباتی از شیراز بررسی می‌شود

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر شیراز از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی ابعاد خروج کارخانه روغن نباتی از شیراز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «نوذر امامی» با اشاره به موضوع خروج كارخانه روغن نباتي از شيراز که در جلسه یکصد و بیست و دوم این کمیسیون با حضور اعضا، مدیر تولید کارخانه، مدیر کارخانه و هیئت رییسه آن مورد بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: با توجه به اهمیت خروج کارخانه روغن نباتی از شیراز این موضوع بار دیگر در کمیسیون شهرسازی و معماری مطرح و مقرر شد کمیته‌ای به ریاست دکتر «علی ناصری» رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تشکیل و نتیجه در کمیسیون مطرح شود.

وی نمایندگانی از استانداری، فرمانداری، محیط زیست، معاونت شهرسازی شهرداری، اداره املاک، اداره حقوقی، شهرداری منطقه 3 و هیات مدیره کارخانه روغن نباتی را از جمله اعضای این کمیته عنوان کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر شیراز اصلاح مصوبه با موضوع دستورالعمل تشویقی نوسازی بافت‌های فرسوده را دیگر دستور کار این جلسه عنوان کرد و افزود: لایحه شهرداری در خصوص دستورالعمل تشویقی نوسازی بافت‌های فرسوده در 5 جلسه کمیسیون بررسی و با اصلاحاتی به صحن شورا جهت تصمیم گیری نهایی ارجاع شد.

پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۷:۲۱

دیدگاه های شما