امروز: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عضو شورای اسلامی شهر شیراز: خیران شیرازی به کمک اقشار نیازمند بیایند

عضو شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از محل توزیع و عرضه بسته‌های معیشتی در میان خانواده‌های آسیب‌ دیده و نیازمند از خیران و نیکوکاران شیرازی برای کمک به این قشر دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سید احمدرضا دستغیب» با اشاره به اینکه این اقدام نیکو به همت ستاد مرکزی غدیر شیراز به مناسبت عید غدیر خم انجام گرفت، اظهار داشت: در این روزها که زندگی عموم مردم به ویژه اقشار نیازمند تحت تاثیر بیماری کرونا با مشکل مواجه شده ضرورت عزم و همدلی بخش‌های مختلف به منظور کمک به محرومان و نیازمندان بیش از پیش احساس می‌شود.

وی تاکید کرد: بسته های معیشتی تهیه شده بخشی از بار مشکلات این خانواده‌ها که به واسطه بیماری کرونا دوچندان شده را از دوش آنها کم می‌کند.

دستغیب خیرین و نیکوکاران را به کمک به نیازمندان و همنوعان فراخواند و گفت: ائمه اطهار، خاندان سخاوت، کرم و بخشش بودند و ما هم به عنوان پیروان این خاندان باید ادامه دهنده راه آنها در کمک به نیازمندان باشیم.

گفتنی است به مناسبت عید غدیر خم ۳۱۳ بسته معیشتی توسط ستاد مرکزی غدیر شیراز و در میان خانواده‌های نیازمند شیرازی و در محلات کم‌برخوردار توزیع شد.

پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۷:۰۸

دیدگاه های شما